Jump to content

Emanon

Жилец ЖК
 • Content Count

  130
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Emanon last won the day on December 6 2017

Emanon had the most liked content!

About Emanon

 • Rank
  Продвинутый пользователь
 1. шлагбаум не ремонтують і відмовляються від акта-претензії?
 2. консьєржів не буде, а буде "контрольно-пропускний пункт всередині будинку"?
 3. хочуть об'єднати договори, бо за домофони не платять? :lol:
 4. Спочатку прибиральниця пропускала одне прибирання і потім розписувалась заднім числом, коли зрозуміла, що за її роботою спостерігають - змінила тактику. Знову не прибирає, а потім "помилково", в один і той же день, двічі пише одну і ту ж дату і саме на цьому поверсі(на інших такого немає). Зараз лист-графік прибирань виглядає так:
 5. Поговорив з охороною. Охоронець постійно плутався - казав, що знає власника, але з якого під'їзду він сказати не може, бо його немає в їхній базі власників машин. 100% щось приховує. Пообіцяв завтра вранці поговорити з начальником ЖЕД щоб та подивилась по "своїй" базі. Бачу два варіанти: 1.Машину викрали і поставили відстоюватись, а охорона не бачила коли та заїхала і боїться це визнати. 2. Більш реальний - хтось заплатив гроші охороні і поставив машину. Якщо 2-й варіант підтвердиться, то машина, скоріш за все, завтра з'їде. В багажнику машини документи на фірму, яка зареєстрована в Одесі. Якщо завтра до вечора машина не зникне - викличу поліцію.
 6. Майже 3 тижні біля 2-го парадного на одному місці стоїть audi на литовських номерах JFH459. Консьєрж не в курсі чия машина.
 7. Emanon

  Уборка снега

  Між 1-м та 2-м парадним, скоріш за все, теж хтось живе
 8. ну да, зверху так і написано: "Форум жителей ЖК "Зеленый Остров""
 9. не розпинайтесь даремно - представника ковальської не переконаєш :D
 10. А хтось знає повне ПІБ цього Лазаренко?
 11. І чому тільки Сікорського 1? Хочуть поставити свого лояльного. Реклама в ліфтах була тільки початком - попереду багато цікавого!
 12. весь час бачу її на тому місці
 13. готовий платити ті ж самі гроші, але їздити в ліфтах без реклами
×