Jump to content
Leo

Наша котельная

Recommended Posts

Уважаемые жильцы!

 

С сегодняшнего дня начинаем сбор подписей по коллективным письмом на КЖС по вопросу нашей котельни. Письмо будет в каждом парадном/доме у консьержей. Просим принять участие в подписании.

 

Шановний Дмитре Дмитровичу!

Ми, власники житлових та нежитлових приміщень, які розташовані в ЖК «Зелений острів» (далі – Комплекс) за адресами: м. Київ, вул. Авіаконструктора Ігоря Сікорського, буд. 1, 1-А та 1-Б, звертаємося до вас із проханням щодо надання інформації стосовно функціонування котельні та рівня тарифу, за яким надаються послуги з гарячого водопостачання (далі – ГВП) та опалення (далі – ОП) для мешканців нашого Комплексу.

         Відповідно до проектного рішення на 23 поверсі у під'їзді №4 будинку №1 по вул. Авіаконструктора Ігоря Сікорського розташовано автономну котельню, яка надає послуги з ГВП та ОП для мешканців Комплексу.

         На нашу думку, наявність автономної котельної надає мешканцям Комплексу певні переваги, зокрема такі як мінімізація:

-         витрат на транспортування теплоносія;

-         втрат тепла при транспортуванні теплоносія;

-         додаткових витрат на ремонт теплотраси.

На сьогодні для мешканців Комплексу тариф на ГВП становить

40,92 грн./м3 (з ПДВ), ОП – 657,24 грн./Гкал (з ПДВ). Тобто тарифи, за якими мешканці Комплексу сплачують за ГВП та ОП тотожні тарифам

ПАТ «Київенерго», у якого теплотраси більші за протяжністю та терміном експлуатації.

Ми вважаємо, що при розрахунку та затвердженні тарифів на ГВП та ОП для нашого Комплексу не були враховані вищезазначені переваги. У зв'язку з цим, на нашу думку, поточні рахунки на ГВП та ОП, які надає для оплати

ТОВ «Ковальська-Житлосервіс» для мешканців нашого Комплексу, є економічно необґрунтованими та потребують детального аналізу і перегляду в сторону зменшення.

Враховуючи викладене, просимо надати інформацію щодо структури витрат на послуги з ГВП та ОП, а саме:

·        складових тарифу на ГВП з детальним розшифруванням (обсяги та вартість електроенергії, обсяги та вартість природного газу, витрати на технічне обслуговування котельної, амортизація, модернізація, сировина, матеріали, витрати на оплату праці, тощо) у 2014-2015 рр. та за 4 місяці 2016 року у розрізі місяців;

·        складових тарифу на ОП з детальним розшифруванням (обсяги та вартість електроенергії, обсяги та вартість природного газу, витрати на технічне обслуговування котельної, амортизація, модернізація, сировина, матеріали, витрати на оплату праці, тощо) у 2014-2015 рр. та за 4 місяці 2016 року у розрізі місяців;

·        загальна сума рахунків, які було надано мешканцям Комплексу на оплату послуг з ГВП та ОП (окремо) у 2014-2015 рр. та за 4 місяці 2016 року у розрізі місяців;

·        температурних показників гарячої води, що були зафіксовані у Комплексі протягом 2014-2015 рр. та за 4 місяці 2016 року у розрізі місяців;

·        матеріалів, які використовувались та подавались до місцевого органу влади для розрахунку та затвердження тарифу на ГВП та ОП для Комплексу.

 

Відповідь просимо направити у визначений чинним законодавством термін на адресу: 04112, м. Київ, вул. І. Сікорського 1, кв. 406, (тел. +38 093 415 84 77).

 

Додаток: копії підписів власників житлових та нежитлових приміщень ЖК «Зелений острів» (м. Київ, вул. Сікорського Ігоря авіаконструктора, буд. 1, 1-А та 1-Б) на ___ арк., в 1 прим.

 

З повагою,

Голова ініціативної групи 

Share this post


Link to post
Share on other sites

жесткач...

 

а по-моему очень даже миленький бассейн на крыше дома нашего получился. 

 

все с заботой о жильцах. 

Что бы рыбок запустить, разводить.

что б голодные не остались. 

Опять же, если воду отключат - есть где набрать.... 

 

П.С. Ксения прости за сарказм.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Доброе всем утро! По моему, нам в очередной раз вешают лапшу. Какие это работы по "подготовке к отопительному сезону" нужно выполнять в течение 15 дней?. У нас практически новая котельная, работает в автоматическом режиме, теплотрасс нет и т.д. Вранье и лапша на уши!. В прошлом году уверен, что КЖС получила ЦУ экономить газ, а вот причина остановки в этом году, мне не понятна. Интересно увидеть мнения жильцов.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Согласен с Вами, что то мутят, а в итоге не вижу никакого преимущества этой котельни перед городскими сетями.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Что вы такое говорите? КЖС отлично справляется со своими обязанностями, тарифы установлены оптимальные, жильцы счастливы и ни у кого нет повода для взаимных претензий!

Share this post


Link to post
Share on other sites

я вообще не знаю зачем эта котельня, с ней только проблемы, а тарифы такие же как и по городу! Зато реклама при продаже дома какая была!

Share this post


Link to post
Share on other sites

соседи касательно выбора котельни, не была бы столь категорична. 

 

Это не выбор супермаркета. 

 

 

Котельня - это инженерные коммуникации, проектная , разрешительная документация, много труб, заводка газа ,  разводка воды и т.п. 

 

 

Это не то что отрезались от нашей и включились в городскую. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

можливо трохи не в тему... сьогодні помітив, що тиск на манометрі зашкалює(раніше було ~ 3.5 бар). Вчора ввечері/сьогодні вранці тиск падав до 1бар. Можливо ЖЕК щось крутив. У когось є ще такі проблеми? Переживаю щоб нічого не прорвало.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Обычно манометр ставят именно на редуктор. Смысла ставить манометр без редуктора особо нет. Сосед наверняка напрасно нервничает :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Редуктор давления существует для этого!

 

так манометр стоїть після редуктора. Ввечері, після 22:00, тиск гарячої і холодної води ~ 1-2 бар на 2-х манометрах, напору води майже немає, вдень > 8 бар.

Share this post


Link to post
Share on other sites

було налаштовано на 4 бар, поки нещодавно не стало 8, на 2-х манометрах одночасно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ну что сказать! думаю редуктора не были просто отрегулированы , потому как дали давление больше, то вода так и пошла с высоким давлением, либо просто не исправны, себе ставлю редуктор отдельно, сантехник сказал что лучше не экономить а взять отдельно фильтр и редуктор.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×