Jump to content
Olcha

Хамський ЖЕК

Recommended Posts

Шановнi iнвестори, я уже власник квартири в ЖК Зелений острів. Хочу вас застережити та подiлитись про те, що вас чекає в майбутньому. Компанiя "Iнвест Консалтинг" - супер, до них претензiй немає, можна сказати компанiя працює на совiсть. З ними можна вирiшити будь-якi питання.

Ну, а ЖЕК - це ЖАХ, ви навiть не уявляєте на що пiдписуєтесь. Вони з кожним мiсяцем нахабнiють все бiльше. Квартплата за кв. м. 6 грн - не маленька, а з нас видурюють додатковi грошi на кожному кроцi, за будь-яку послугу, говорять з нами по хамськи, виключають електроенергiю, при цьому не виконують в повному обсязi всi послуги.

Коли купувала квартиру - знала, що ЖЕК вiд Ковальської дуже спецефiчний, наглий, але не гадала, що аж на стiльки. Зараз в цьому переконалась i важаю, що це є дуже великим мiнусом для ЖК вiд Ковальської. Коли я купувала квартиру знала б те що мене чекає, напевне шукала б iнший ЖК.

Share this post


Link to post
Share on other sites

А с угрозами отключения света-это нонсенс. Бардак в стране, бардак и в организациях. Пока народ с вилами не встанет, терпение дойдёт до ручки, они будут продолжать так себя вести. Как по мне, так нужно делать собрание жителей и идти на переговоры с управляющими ЖЭКа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

вимкнути воду на проведення робіт - 200 грн без квитанції  (піднятися на поверх, відкрити дверку і повернути 2 крани)

підключення 3х фазного живлення - 700грн без квитанції   (піднятися на поверх, відкрити дверку і підключити кабель)

а коли починаєш говорити про прибирання на поверхах - ось тут відкривається рот, напевне за живе задіває.

Дуже хамлять при розмові - таке враження, що це не вони працюють за наші гроші, а навпаки

Share this post


Link to post
Share on other sites

вимкнути воду на проведення робіт - 200 грн без квитанції  (піднятися на поверх, відкрити дверку і повернути 2 крани)

підключення 3х фазного живлення - 700грн без квитанції   (піднятися на поверх, відкрити дверку і підключити кабель)

а коли починаєш говорити про прибирання на поверхах - ось тут відкривається рот, напевне за живе задіває.

Дуже хамлять при розмові - таке враження, що це не вони працюють за наші гроші, а навпаки

Абсолютно согласен. Добавлю: 700 грн - это минимум, но потом на вас распространяется акция - ключик от щитка с входными автоматами квартир за 50 грн )))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шановнi iнвестори, я уже власник квартири в ЖК Зелений острів. Хочу вас застережити та подiлитись про те, що вас чекає в майбутньому. Компанiя "Iнвест Консалтинг" - супер, до них претензiй немає, можна сказати компанiя працює на совiсть. З ними можна вирiшити будь-якi питання.Ну, а ЖЕК - це ЖАХ, ви навiть не уявляєте на що пiдписуєтесь. Вони з кожним мiсяцем нахабнiють все бiльше. Квартплата за кв. м. 6 грн - не маленька, а з нас видурюють додатковi грошi на кожному кроцi, за будь-яку послугу, говорять з нами по хамськи, виключають електроенергiю, при цьому не виконують в повному обсязi всi послуги.Коли купувала квартиру - знала, що ЖЕК вiд Ковальської дуже спецефiчний, наглий, але не гадала, що аж на стiльки. Зараз в цьому переконалась i важаю, що це є дуже великим мiнусом для ЖК вiд Ковальської. Коли я купувала квартиру знала б те що мене чекає, напевне шукала б iнший ЖК.

. Так з цим щось треба роботи. Вы це був просто поклик душI?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

вимкнути воду на проведення робіт - 200 грн без квитанції  (піднятися на поверх, відкрити дверку і повернути 2 крани)підключення 3х фазного живлення - 700грн без квитанції   (піднятися на поверх, відкрити дверку і підключити кабель)а коли починаєш говорити про прибирання на поверхах - ось тут відкривається рот, напевне за живе задіває.Дуже хамлять при розмові - таке враження, що це не вони працюють за наші гроші, а навпаки

Абсолютно согласен. Добавлю: 700 грн - это минимум, но потом на вас распространяется акция - ключик от щитка с входными автоматами квартир за 50 грн )))
а стоимость входного ключа в парадный - 120 грн????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тут согласна, они борзеют. И в большей степени это человеческий фактор, набрали хамла в ЖЭК. Слов нет, одни эмоции и не радостные :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тут согласна, они борзеют. И в большей степени это человеческий фактор, набрали хамла в ЖЭК. Слов нет, одни эмоции и не радостные :(

А кто набрал "Хамла"?  Мы с Вами? Сами и набрали... о чем говорить?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

вимкнути воду на проведення робіт - 200 грн без квитанції  (піднятися на поверх, відкрити дверку і повернути 2 крани)підключення 3х фазного живлення - 700грн без квитанції   (піднятися на поверх, відкрити дверку і підключити кабель)а коли починаєш говорити про прибирання на поверхах - ось тут відкривається рот, напевне за живе задіває.Дуже хамлять при розмові - таке враження, що це не вони працюють за наші гроші, а навпаки

Абсолютно согласен. Добавлю: 700 грн - это минимум, но потом на вас распространяется акция - ключик от щитка с входными автоматами квартир за 50 грн )))
а стоимость входного ключа в парадный - 120 грн????

 

Про ключик непонятно... В начале года получил бесплатно два магнитных ключика, пропуск на авто получил со второй попытки (с первой небыло бланков) - все бесплатно. Это если я сейчас пойду за ключиком с меня теньге будут просить???

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

вимкнути воду на проведення робіт - 200 грн без квитанції  (піднятися на поверх, відкрити дверку і повернути 2 крани)підключення 3х фазного живлення - 700грн без квитанції   (піднятися на поверх, відкрити дверку і підключити кабель)а коли починаєш говорити про прибирання на поверхах - ось тут відкривається рот, напевне за живе задіває.Дуже хамлять при розмові - таке враження, що це не вони працюють за наші гроші, а навпаки

 

Абсолютно согласен. Добавлю: 700 грн - это минимум, но потом на вас распространяется акция - ключик от щитка с входными автоматами квартир за 50 грн )))
а стоимость входного ключа в парадный - 120 грн????

Про ключик непонятно... В начале года получил бесплатно два магнитных ключика, пропуск на авто получил со второй попытки (с первой небыло бланков) - все бесплатно. Это если я сейчас пойду за ключиком с меня теньге будут просить???
может зависит от того кто выдает;(((

Share this post


Link to post
Share on other sites

я так розумію їх дешевше робити в ларьках, де роблять ключі. З магнітних також роблять копії.

Share this post


Link to post
Share on other sites

я так розумію їх дешевше робити в ларьках, де роблять ключі. З магнітних також роблять копії.

У нас ключики немножко отличаются внешне от обычных (внутренне не знаю не разбирал)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ЖЕК как большинство по Киеву, и другим городам.

Чем то чуть хуже, чем то чуть лучше.

В общем то все в наших руках. 

Думается, стоит не только на форумах изъявлять, но и хоть изредка проводить собрание жильцов. Для начала только жильцов, а в след. разы можно и представителей ЖЕК, и самой компании Ковальской приглашать.

На счет "без квитанций".

Мне воду нужно было отключать - нужно было платить, 500 грн, сказал без квитанции 500 платить не буду, говорю "в руки дам от силы 200". В итоге, квитанция сразу же нашлась и была оформлена, правда платить отправили в банк :)

А вот когда нужно было 380В в квартиру для шилф машины - электрик увидев меня с таким вопросом, отправил писать заявление, и получать где то какие то подписи. Не поленился, пошел в ЖЕК, потом позвонил в Ковальскую, оказалось - стоимость по квитанции около 700-800 грн. Вернулся в электрику, дал 450, и да - тут без квитанции.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ЖЕК как большинство по Киеву, и другим городам.

Чем то чуть хуже, чем то чуть лучше.

В общем то все в наших руках. 

Думается, стоит не только на форумах изъявлять, но и хоть изредка проводить собрание жильцов. Для начала только жильцов, а в след. разы можно и представителей ЖЕК, и самой компании Ковальской приглашать.

На счет "без квитанций".

Мне воду нужно было отключать - нужно было платить, 500 грн, сказал без квитанции 500 платить не буду, говорю "в руки дам от силы 200". В итоге, квитанция сразу же нашлась и была оформлена, правда платить отправили в банк :)

А вот когда нужно было 380В в квартиру для шилф машины - электрик увидев меня с таким вопросом, отправил писать заявление, и получать где то какие то подписи. Не поленился, пошел в ЖЕК, потом позвонил в Ковальскую, оказалось - стоимость по квитанции около 700-800 грн. Вернулся в электрику, дал 450, и да - тут без квитанции.

Тебе то на то и получилось :)

Просто нужно самому для себя решить, всегда ли ты готов быть принципиальным, все ли ты готовплатить по квитанции или бывают "компромиссы" и ты готов отойти от принципов :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шановнi iнвестори, я уже власник квартири в ЖК Зелений острів. Хочу вас застережити та подiлитись про те, що вас чекає в майбутньому. Компанiя "Iнвест Консалтинг" - супер, до них претензiй немає, можна сказати компанiя працює на совiсть. З ними можна вирiшити будь-якi питання.Ну, а ЖЕК - це ЖАХ, ви навiть не уявляєте на що пiдписуєтесь. Вони з кожним мiсяцем нахабнiють все бiльше. Квартплата за кв. м. 6 грн - не маленька, а з нас видурюють додатковi грошi на кожному кроцi, за будь-яку послугу, говорять з нами по хамськи, виключають електроенергiю, при цьому не виконують в повному обсязi всi послуги.Коли купувала квартиру - знала, що ЖЕК вiд Ковальської дуже спецефiчний, наглий, але не гадала, що аж на стiльки. Зараз в цьому переконалась i важаю, що це є дуже великим мiнусом для ЖК вiд Ковальської. Коли я купувала квартиру знала б те що мене чекає, напевне шукала б iнший ЖК.

Почему назвали тему Хамский Жэк?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Шановнi iнвестори, я уже власник квартири в ЖК Зелений острів. Хочу вас застережити та подiлитись про те, що вас чекає в майбутньому. Компанiя "Iнвест Консалтинг" - супер, до них претензiй немає, можна сказати компанiя працює на совiсть. З ними можна вирiшити будь-якi питання.Ну, а ЖЕК - це ЖАХ, ви навiть не уявляєте на що пiдписуєтесь. Вони з кожним мiсяцем нахабнiють все бiльше. Квартплата за кв. м. 6 грн - не маленька, а з нас видурюють додатковi грошi на кожному кроцi, за будь-яку послугу, говорять з нами по хамськи, виключають електроенергiю, при цьому не виконують в повному обсязi всi послуги.Коли купувала квартиру - знала, що ЖЕК вiд Ковальської дуже спецефiчний, наглий, але не гадала, що аж на стiльки. Зараз в цьому переконалась i важаю, що це є дуже великим мiнусом для ЖК вiд Ковальської. Коли я купувала квартиру знала б те що мене чекає, напевне шукала б iнший ЖК.

Почему назвали тему Хамский Жэк?

 

Так автор захотел. Его право!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Надо быть добрей к людям, которые помогают обустраивать быт, и просто рядом с Вами.

Посмотрите как ходят по территории наши дети, как хлопают калитками, как катаются, ломая, качели.

Посмотрите как сами иногда общаетесь с окружающими.

После называйте темы.

Был в нашем ЖЭКе типчик бездельник и хапуга. Ушел. Уверен не один я объяснял ему, что он хам.

Не все одинаковы.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Надо быть добрей к людям, которые помогают обустраивать быт, и просто рядом с Вами.

Посмотрите как ходят по территории наши дети, как хлопают калитками, как катаются, ломая, качели.

Посмотрите как сами иногда общаетесь с окружающими.

После называйте темы.

Был в нашем ЖЭКе типчик бездельник и хапуга. Ушел. Уверен не один я объяснял ему, что он хам.

Не все одинаковы.

Наверное Вы не сталкивались с нашим ЖЭКом по конфликтным вопросам. Мое общение с ними на стадии ремонта не оставило желания переименовывать этот топик. Правдиво названный. Не нужно менять (название) :angry: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Уважаемые соседи . Как предложение. 

Касательно ЖЕКа предлагаю для начала обратится в КМДА с вопросами: 

1. когда был введен в эксплуатацию наш дом.

2. кто є балансоутримувачем нашого будинку? на якій підставі і просити надати копію такої підстави. 

3. яка організація є обслуговуючою для нашого будинку, на якій підставі  і знову ж таки просити надати копію підтвержуючих документів. 

4. за якимим тарифами проводиться обслуговування будинку, з наданням підтвержуючого документ. 

 

Ця інформація може вимагатись на підставі Закону Україні "Про інформацію" та законодавства в сфері місцевого самоврядування. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Уважаемые соседи . Как предложение.

Касательно ЖЕКа предлагаю для начала обратится в КМДА с вопросами:

1. когда был введен в эксплуатацию наш дом.

2. кто є балансоутримувачем нашого будинку? на якій підставі і просити надати копію такої підстави.

3. яка організація є обслуговуючою для нашого будинку, на якій підставі і знову ж таки просити надати копію підтвержуючих документів.

4. за якимим тарифами проводиться обслуговування будинку, з наданням підтвержуючого документ.

 

Ця інформація може вимагатись на підставі Закону Україні "Про інформацію" та законодавства в сфері місцевого самоврядування.

 

Здесь можно поискать: www.municipal.kiev.ua:8080/kiev/

post-207-0-90908900-1416253802_thumb.jpg

post-207-0-90826400-1416253809_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

все сходиться, умножив тариф на метраж квартиры, получил стоимость такую, как в квитанции... даже на копеек 20 больше...

а это тарифы общегородские или же для каждого жена индивидуально расчитывается?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

×