Olcha 0 Report post Posted July 14, 2014 Шановнi iнвестори, я уже власник квартири в ЖК Зелений острів. Хочу вас застережити та подiлитись про те, що вас чекає в майбутньому. Компанiя "Iнвест Консалтинг" - супер, до них претензiй немає, можна сказати компанiя працює на совiсть. З ними можна вирiшити будь-якi питання. Ну, а ЖЕК - це ЖАХ, ви навiть не уявляєте на що пiдписуєтесь. Вони з кожним мiсяцем нахабнiють все бiльше. Квартплата за кв. м. 6 грн - не маленька, а з нас видурюють додатковi грошi на кожному кроцi, за будь-яку послугу, говорять з нами по хамськи, виключають електроенергiю, при цьому не виконують в повному обсязi всi послуги. Коли купувала квартиру - знала, що ЖЕК вiд Ковальської дуже спецефiчний, наглий, але не гадала, що аж на стiльки. Зараз в цьому переконалась i важаю, що це є дуже великим мiнусом для ЖК вiд Ковальської. Коли я купувала квартиру знала б те що мене чекає, напевне шукала б iнший ЖК. Share this post Link to post Share on other sites
Aleksey_D 51 Report post Posted July 14, 2014 Добрый день.Интересны подробности. Share this post Link to post Share on other sites
Rasswet 13 Report post Posted July 14, 2014 А с угрозами отключения света-это нонсенс. Бардак в стране, бардак и в организациях. Пока народ с вилами не встанет, терпение дойдёт до ручки, они будут продолжать так себя вести. Как по мне, так нужно делать собрание жителей и идти на переговоры с управляющими ЖЭКа. 3 Justiniana, Эрнест and Жилец reacted to this Share this post Link to post Share on other sites
serge 11 Report post Posted July 15, 2014 вимкнути воду на проведення робіт - 200 грн без квитанції (піднятися на поверх, відкрити дверку і повернути 2 крани) підключення 3х фазного живлення - 700грн без квитанції (піднятися на поверх, відкрити дверку і підключити кабель) а коли починаєш говорити про прибирання на поверхах - ось тут відкривається рот, напевне за живе задіває. Дуже хамлять при розмові - таке враження, що це не вони працюють за наші гроші, а навпаки 2 Жилец and Эрнест reacted to this Share this post Link to post Share on other sites
Igor 3 Report post Posted July 15, 2014 вимкнути воду на проведення робіт - 200 грн без квитанції (піднятися на поверх, відкрити дверку і повернути 2 крани) підключення 3х фазного живлення - 700грн без квитанції (піднятися на поверх, відкрити дверку і підключити кабель) а коли починаєш говорити про прибирання на поверхах - ось тут відкривається рот, напевне за живе задіває. Дуже хамлять при розмові - таке враження, що це не вони працюють за наші гроші, а навпаки Абсолютно согласен. Добавлю: 700 грн - это минимум, но потом на вас распространяется акция - ключик от щитка с входными автоматами квартир за 50 грн ))) Share this post Link to post Share on other sites
Эрнест 4 Report post Posted July 15, 2014 Шановнi iнвестори, я уже власник квартири в ЖК Зелений острів. Хочу вас застережити та подiлитись про те, що вас чекає в майбутньому. Компанiя "Iнвест Консалтинг" - супер, до них претензiй немає, можна сказати компанiя працює на совiсть. З ними можна вирiшити будь-якi питання.Ну, а ЖЕК - це ЖАХ, ви навiть не уявляєте на що пiдписуєтесь. Вони з кожним мiсяцем нахабнiють все бiльше. Квартплата за кв. м. 6 грн - не маленька, а з нас видурюють додатковi грошi на кожному кроцi, за будь-яку послугу, говорять з нами по хамськи, виключають електроенергiю, при цьому не виконують в повному обсязi всi послуги.Коли купувала квартиру - знала, що ЖЕК вiд Ковальської дуже спецефiчний, наглий, але не гадала, що аж на стiльки. Зараз в цьому переконалась i важаю, що це є дуже великим мiнусом для ЖК вiд Ковальської. Коли я купувала квартиру знала б те що мене чекає, напевне шукала б iнший ЖК.. Так з цим щось треба роботи. Вы це був просто поклик душI? Share this post Link to post Share on other sites
pioneer 22 Report post Posted July 16, 2014 Будьте снисходительны, все должны зарабатывать! Share this post Link to post Share on other sites
Жилец 7 Report post Posted July 25, 2014 вимкнути воду на проведення робіт - 200 грн без квитанції (піднятися на поверх, відкрити дверку і повернути 2 крани)підключення 3х фазного живлення - 700грн без квитанції (піднятися на поверх, відкрити дверку і підключити кабель)а коли починаєш говорити про прибирання на поверхах - ось тут відкривається рот, напевне за живе задіває.Дуже хамлять при розмові - таке враження, що це не вони працюють за наші гроші, а навпакиАбсолютно согласен. Добавлю: 700 грн - это минимум, но потом на вас распространяется акция - ключик от щитка с входными автоматами квартир за 50 грн ))) а стоимость входного ключа в парадный - 120 грн???? Share this post Link to post Share on other sites
Violettik 1 Report post Posted July 27, 2014 Тут согласна, они борзеют. И в большей степени это человеческий фактор, набрали хамла в ЖЭК. Слов нет, одни эмоции и не радостные :( Share this post Link to post Share on other sites
vil100 69 Report post Posted July 27, 2014 Тут согласна, они борзеют. И в большей степени это человеческий фактор, набрали хамла в ЖЭК. Слов нет, одни эмоции и не радостные :(А кто набрал "Хамла"? Мы с Вами? Сами и набрали... о чем говорить? 1 Kor reacted to this Share this post Link to post Share on other sites
Добряк 304 Report post Posted August 14, 2014 вимкнути воду на проведення робіт - 200 грн без квитанції (піднятися на поверх, відкрити дверку і повернути 2 крани)підключення 3х фазного живлення - 700грн без квитанції (піднятися на поверх, відкрити дверку і підключити кабель)а коли починаєш говорити про прибирання на поверхах - ось тут відкривається рот, напевне за живе задіває.Дуже хамлять при розмові - таке враження, що це не вони працюють за наші гроші, а навпакиАбсолютно согласен. Добавлю: 700 грн - это минимум, но потом на вас распространяется акция - ключик от щитка с входными автоматами квартир за 50 грн )))а стоимость входного ключа в парадный - 120 грн???? Про ключик непонятно... В начале года получил бесплатно два магнитных ключика, пропуск на авто получил со второй попытки (с первой небыло бланков) - все бесплатно. Это если я сейчас пойду за ключиком с меня теньге будут просить??? Share this post Link to post Share on other sites
Жилец 7 Report post Posted August 15, 2014 вимкнути воду на проведення робіт - 200 грн без квитанції (піднятися на поверх, відкрити дверку і повернути 2 крани)підключення 3х фазного живлення - 700грн без квитанції (піднятися на поверх, відкрити дверку і підключити кабель)а коли починаєш говорити про прибирання на поверхах - ось тут відкривається рот, напевне за живе задіває.Дуже хамлять при розмові - таке враження, що це не вони працюють за наші гроші, а навпаки Абсолютно согласен. Добавлю: 700 грн - это минимум, но потом на вас распространяется акция - ключик от щитка с входными автоматами квартир за 50 грн )))а стоимость входного ключа в парадный - 120 грн???? Про ключик непонятно... В начале года получил бесплатно два магнитных ключика, пропуск на авто получил со второй попытки (с первой небыло бланков) - все бесплатно. Это если я сейчас пойду за ключиком с меня теньге будут просить???может зависит от того кто выдает;((( Share this post Link to post Share on other sites
cynthia 17 Report post Posted August 16, 2014 2 ключа на квартиру бесплатно, больше - по 120 грн. Share this post Link to post Share on other sites
Yuriy 7 Report post Posted August 27, 2014 я так розумію їх дешевше робити в ларьках, де роблять ключі. З магнітних також роблять копії. Share this post Link to post Share on other sites
Добряк 304 Report post Posted August 29, 2014 я так розумію їх дешевше робити в ларьках, де роблять ключі. З магнітних також роблять копії. У нас ключики немножко отличаются внешне от обычных (внутренне не знаю не разбирал) Share this post Link to post Share on other sites
Grey 4 Report post Posted August 30, 2014 ЖЕК как большинство по Киеву, и другим городам. Чем то чуть хуже, чем то чуть лучше. В общем то все в наших руках. Думается, стоит не только на форумах изъявлять, но и хоть изредка проводить собрание жильцов. Для начала только жильцов, а в след. разы можно и представителей ЖЕК, и самой компании Ковальской приглашать. На счет "без квитанций". Мне воду нужно было отключать - нужно было платить, 500 грн, сказал без квитанции 500 платить не буду, говорю "в руки дам от силы 200". В итоге, квитанция сразу же нашлась и была оформлена, правда платить отправили в банк :) А вот когда нужно было 380В в квартиру для шилф машины - электрик увидев меня с таким вопросом, отправил писать заявление, и получать где то какие то подписи. Не поленился, пошел в ЖЕК, потом позвонил в Ковальскую, оказалось - стоимость по квитанции около 700-800 грн. Вернулся в электрику, дал 450, и да - тут без квитанции. Share this post Link to post Share on other sites
Добряк 304 Report post Posted September 3, 2014 ЖЕК как большинство по Киеву, и другим городам. Чем то чуть хуже, чем то чуть лучше. В общем то все в наших руках. Думается, стоит не только на форумах изъявлять, но и хоть изредка проводить собрание жильцов. Для начала только жильцов, а в след. разы можно и представителей ЖЕК, и самой компании Ковальской приглашать. На счет "без квитанций". Мне воду нужно было отключать - нужно было платить, 500 грн, сказал без квитанции 500 платить не буду, говорю "в руки дам от силы 200". В итоге, квитанция сразу же нашлась и была оформлена, правда платить отправили в банк :) А вот когда нужно было 380В в квартиру для шилф машины - электрик увидев меня с таким вопросом, отправил писать заявление, и получать где то какие то подписи. Не поленился, пошел в ЖЕК, потом позвонил в Ковальскую, оказалось - стоимость по квитанции около 700-800 грн. Вернулся в электрику, дал 450, и да - тут без квитанции. Тебе то на то и получилось :) Просто нужно самому для себя решить, всегда ли ты готов быть принципиальным, все ли ты готовплатить по квитанции или бывают "компромиссы" и ты готов отойти от принципов :) Share this post Link to post Share on other sites
Сергей Васильев 41 Report post Posted September 23, 2014 Шановнi iнвестори, я уже власник квартири в ЖК Зелений острів. Хочу вас застережити та подiлитись про те, що вас чекає в майбутньому. Компанiя "Iнвест Консалтинг" - супер, до них претензiй немає, можна сказати компанiя працює на совiсть. З ними можна вирiшити будь-якi питання.Ну, а ЖЕК - це ЖАХ, ви навiть не уявляєте на що пiдписуєтесь. Вони з кожним мiсяцем нахабнiють все бiльше. Квартплата за кв. м. 6 грн - не маленька, а з нас видурюють додатковi грошi на кожному кроцi, за будь-яку послугу, говорять з нами по хамськи, виключають електроенергiю, при цьому не виконують в повному обсязi всi послуги.Коли купувала квартиру - знала, що ЖЕК вiд Ковальської дуже спецефiчний, наглий, але не гадала, що аж на стiльки. Зараз в цьому переконалась i важаю, що це є дуже великим мiнусом для ЖК вiд Ковальської. Коли я купувала квартиру знала б те що мене чекає, напевне шукала б iнший ЖК. Почему назвали тему Хамский Жэк? Share this post Link to post Share on other sites
Добряк 304 Report post Posted September 23, 2014 Шановнi iнвестори, я уже власник квартири в ЖК Зелений острів. Хочу вас застережити та подiлитись про те, що вас чекає в майбутньому. Компанiя "Iнвест Консалтинг" - супер, до них претензiй немає, можна сказати компанiя працює на совiсть. З ними можна вирiшити будь-якi питання.Ну, а ЖЕК - це ЖАХ, ви навiть не уявляєте на що пiдписуєтесь. Вони з кожним мiсяцем нахабнiють все бiльше. Квартплата за кв. м. 6 грн - не маленька, а з нас видурюють додатковi грошi на кожному кроцi, за будь-яку послугу, говорять з нами по хамськи, виключають електроенергiю, при цьому не виконують в повному обсязi всi послуги.Коли купувала квартиру - знала, що ЖЕК вiд Ковальської дуже спецефiчний, наглий, але не гадала, що аж на стiльки. Зараз в цьому переконалась i важаю, що це є дуже великим мiнусом для ЖК вiд Ковальської. Коли я купувала квартиру знала б те що мене чекає, напевне шукала б iнший ЖК. Почему назвали тему Хамский Жэк? Так автор захотел. Его право! Share this post Link to post Share on other sites
Сергей Васильев 41 Report post Posted November 9, 2014 Надо быть добрей к людям, которые помогают обустраивать быт, и просто рядом с Вами. Посмотрите как ходят по территории наши дети, как хлопают калитками, как катаются, ломая, качели. Посмотрите как сами иногда общаетесь с окружающими. После называйте темы. Был в нашем ЖЭКе типчик бездельник и хапуга. Ушел. Уверен не один я объяснял ему, что он хам. Не все одинаковы. Share this post Link to post Share on other sites
Мила 137 Report post Posted November 11, 2014 Надо быть добрей к людям, которые помогают обустраивать быт, и просто рядом с Вами. Посмотрите как ходят по территории наши дети, как хлопают калитками, как катаются, ломая, качели. Посмотрите как сами иногда общаетесь с окружающими. После называйте темы. Был в нашем ЖЭКе типчик бездельник и хапуга. Ушел. Уверен не один я объяснял ему, что он хам. Не все одинаковы. Наверное Вы не сталкивались с нашим ЖЭКом по конфликтным вопросам. Мое общение с ними на стадии ремонта не оставило желания переименовывать этот топик. Правдиво названный. Не нужно менять (название) :angry: Share this post Link to post Share on other sites
Lyudmila 296 Report post Posted November 17, 2014 Уважаемые соседи . Как предложение. Касательно ЖЕКа предлагаю для начала обратится в КМДА с вопросами: 1. когда был введен в эксплуатацию наш дом. 2. кто є балансоутримувачем нашого будинку? на якій підставі і просити надати копію такої підстави. 3. яка організація є обслуговуючою для нашого будинку, на якій підставі і знову ж таки просити надати копію підтвержуючих документів. 4. за якимим тарифами проводиться обслуговування будинку, з наданням підтвержуючого документ. Ця інформація може вимагатись на підставі Закону Україні "Про інформацію" та законодавства в сфері місцевого самоврядування. Share this post Link to post Share on other sites
Bond 139 Report post Posted November 17, 2014 Уважаемые соседи . Как предложение. Касательно ЖЕКа предлагаю для начала обратится в КМДА с вопросами: 1. когда был введен в эксплуатацию наш дом. 2. кто є балансоутримувачем нашого будинку? на якій підставі і просити надати копію такої підстави. 3. яка організація є обслуговуючою для нашого будинку, на якій підставі і знову ж таки просити надати копію підтвержуючих документів. 4. за якимим тарифами проводиться обслуговування будинку, з наданням підтвержуючого документ. Ця інформація може вимагатись на підставі Закону Україні "Про інформацію" та законодавства в сфері місцевого самоврядування. Здесь можно поискать: www.municipal.kiev.ua:8080/kiev/ Share this post Link to post Share on other sites
mxx 168 Report post Posted November 17, 2014 все сходиться, умножив тариф на метраж квартиры, получил стоимость такую, как в квитанции... даже на копеек 20 больше... а это тарифы общегородские или же для каждого жена индивидуально расчитывается? Share this post Link to post Share on other sites