Перейти к содержанию

Protcak

Пользователь
  • Публикаций

    8
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Победитель дней

    3

Protcak стал победителем дня 29 сентября 2016

Protcak имел наиболее популярный контент!

Информация о Protcak

  • Звание
    Новичок
  1. Доброго дня! Реальну програму ОСББ зможе запропонувати через 3-4 місяці своєї роботи. Для того щоб запропонувати програму зараз в ініціативної групи немає багатьох фінансово-економічних показників. Всі знають визначені Ковальською тарифи, і за цими тарифами можна порахувати дохідну частину бюджету. Щоб порахувати розхідну частину, треба реально попрацювати деякий час, уклавши угоди на виконання робіт з поставщиками послуг (вивіз мусору, обслуговування пожежної сигналізації та систем пожежогасіння, обслуговування ліфтів, теплових вузлів, бойлерних, котелень і т.п., визначити розмір зарплат для штатних працівників ОСББ і тільки після цього, з огляду на реальний щомісячний залишок коштів, можна пропонувати Загальним Зборам програму робіт та послуг для покращення функціонування житлового будинку. До складу правління ОСББ обов'язково пропонувати людей з юридичною освітою, з дипломами будівельників, механіків-електриків, теплотехніків, економістів.
  2. Григорій, дозвольте запитати, а коли це жителі будинку вибрали Ковальську? Справді ініціатори створення ОСББ не змогли організувати присутність більшості власників квартир на установчих зборах, і фактично за створення ОСББ не було достатньо голосів. Але я наприклад на 100% впевнений, що якби Ковальська організувала збори на свою підтримку, то отримала б ще менше голосів. Цілком поділяю думку Людмили, що найбільш поширений фактор в цьому питанні це "пофігізм", але рано чи пізно навіть до лохів доходить, що їх дурять.
  3. Protcak

    Целесообразность создания ОСМД

    Питання про створення ОСББ "Зелений острів" не повинно бути забутим чи відкладеним на довгий термін. Люди не розуміють, а можливо навіть не хочуть розуміти та вникати в питання господарського управління житловим комплексом в якому самі ж і проживають. Управління господарством такого великого комплексу є дуже вигідним для ЖЕКу Ковальської, а люди повинні зрозуміти, що управляючи самостійно через створене ОСББ, за ті ж кошти можна зробити значно більше, а головне впливати на формування тарифів на утримання будинку та прибудинкової території. На даний час проживаю в будинку, яким вже більше 8-ми років управляє ОСББ і прозорості в використанні коштів значно більше і в тому числі виконуються і ремонтні роботи, а тариф тільки з 2015 року становить 3,2 грн/м2, а десь з 2008 по 2015 тариф був 2,4 грн./м2. Відчутним недостатком нашого ОСББ є недуже великий будинок, всього 102 квартири. В такому житловому комплексі як "Зелений острів", сам Бог велить створити ОСББ. Будинок новий, інженерні комунікації нові, якісь значні затрати на ремонтні роботи появляться десь через 10-15 років, а може й пізніше. За кошти які по існуючим тарифам Ви сплачуєте зараз Ковальській, ОСББ може зробити значно більше і якісніше. Для такого комплексу посильно мати власну аварійну і ремонтну службу. Вважаю що люди які входили в ініціативну групу по створенню ОСББ, повинні відкрити для себе "друге дихання" і почати повторно роботу по створенню ОСББ, а люди які розуміють проблему повинні просити їх в цьому, допомагати і сприяти. Бо коли "жарений когут" клюне в одне місце, то може бути й пізно. І якась управляюча компанія буде мати за мету тільки одне - збільшувати свої заробітки на лохах з "Зеленого острова"
  4. Protcak

    Целесообразность создания ОСМД

    Перед тим, як почати серйозно обговорювати питання про створення ОСББ, хотілось би знати про балансову приналежність (в даний час, і при створенні ОСББ) двох котелень, які знаходяться на даху будинку №1 і які опалюють та забезпечують гарячою водою наш ЖК. Якщо ці котельні мають такий статус, що їх буде неможливо отримати на баланс ОСББ, а вони й надалі будуть належати Ковальській, то про питання щодо створення ОСББ краще забути.
  5. У нашому будинку встановлено загальнобудинковий лічильник тепла і ЖЕК з Київенерго не може виставлять стільки, скільки їм захочеться, а саме стільки, скільки зафіксовано цим лічильником. Після чого ЖЕКу необхідно було б тільки пропорційно до площі кожної квартири обрахувати та виставити рахунки. І сьогодні б всі власники квартир площею 75 квадратних метрів платили б одинакову суму приблизно 450 грн. Звичайно що це також не зовсім справедливо, тому що для однієї сім'ї комфортною є температура в квартирі 20 градусів, а для іншої 24 градуси. Але погодьтесь, що ситуація нинішня є ще більш несправедливою, тому що ЖЕК за дві одинакові за площею квартири отримує разом 900 гривень, тільки один власник (з лічильником) платить 200 гривень, а інший 700 гривень. І коли обоє власників квартир будуть мати лічильники, то обоє заплатять приблизно одинакову суму, ну можливо той для кого комфортно при 20 градусах заплатить 200 гривень, а той хто хоче 24 градуси заплатить 250 гривень, тобто разом 450 гривень, що вдвічі менше ніж зараз ЖЕК отримує з цих же двох квартир. То як ви думаєте, які будуть після цього висновки і дії ЖЕКа? А щодо лічильників гарячої і холодної води, так вони були ізначально передбачені проектно-кошторисною документацією.
  6. ЖЕК від Ковальської черговий раз підтверджує свою абсолютну непрофесійність. Якщо будинок облаштований лічильником тепла, то і всі квартири повинні бути облаштовані квартирними лічильниками тепла. Якщо ж проектом будівництва встановлення квартирних лічильників не було передбачено, то ЖЕК повинен був заборонити для всіх квартир встановлювати лічильники і проводити нарахування по квадратурі на кожну квартиру. Тому що не може такого бути, що один власник з лічильником тепла платить за 75 квадратів 200 гривень, а інший власник, в якого немає лічильника платить за тіж 75 квадратів 700 гривень. Виходить що ті жильці які мають лічильники круглодобово тільки тим і займаються що економлять тепло, а інша частина жильців цілу зиму тримають вікна відкритими і гріють вулицю. А можливо більш справедливою буде інша думка, що ті жильці, які встановили теплові лічильники, через недалекоглядність нашого ЖЕКу фактично паразитують за рахунок тих власників, які не встановили лічильників і по факту платять і за себе і за "дядю". Прогнозую наступний розвиток ситуації з вартістю опалення в нашому ЖК. Після завершення опалювального сезону, весною, літом, осінню, власники квартир в яких ще немає лічильників тепла встановлять і собі лічильники і на початок наступного опалювального сезону кількість квартир обладнаних лічильниками тепла сягне 80-90% від загальної кількості, а це значить, що загальні платежі за тепло по всьому будинку зменшаться в 2-2,5 рази, і тоді ЖЕК прийме рішення про заборону встановлення квартирних лічильників тепла і буде всім нараховувати по квадратних метрах. Літо пробіжить швидко, поживем-побачим.
  7. Користуюсь бойлером один рік і можу зробить деякі висновки щодо його експлуатації, а саме: користуватись бойлером вигідно і буде відчутна економія в теплий період року, коли холодна вода яка подається в бойлер має температуру 20-25 градусів, зимою вода яка заходить в бойлер при температурі 5-7 градусів потребує тривалішого часу для нагріву води, а відповідно спалюється більше кВт/год електроенергії і економія незначна. Беручи до уваги, що робочий ресурс бойлера небезмежний, вважаю доцільним взимку користуватись гарячою водою яку отримуємо централізовано, а весною, літом користуватись бойлером.
  8. Согласен на 13 сентября, можно во дворе, на 12-00 часов или позже.
×