Перейти к содержанию

Leo

Администраторы
  • Публикаций

    653
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Победитель дней

    56

Активность репутации

  1. Like
    Leo получил реакцию от Ирина Художница в Интернет провайдер   
    BGnet
  2. Downvote
    Leo получил реакцию от влад в Должностная инструкция администратора   
    Тут представлена должностная инструкция администратора ЖЕУ №16



  3. Upvote
    Leo отреагировална Lyudmila в Тарифы в ЖК Зеленый Остров   
    я пасс
  4. Upvote
    Leo отреагировална Любов в Новый договор на услуги охраны   
    Шановні співвласники Зеленого острова, шановні сусіди! Невже ви не розумієте, що підрозділ житлово-комунальної мафії, що іменується ТОВ "Ковальська - Житлосервіс", з кожним днем все більше "затягує петлю" на шиї кожного із нас (та безграмотна з правової точки зору, але дуже хитра писанина, яку нам у грудні підкинули, красномовне тому підтвердження). Невже ви не відчуваєте, що нас послідовно і методично принижують, заганяють у покірне стадо. Ми вже на грані того, що не ми є власники своїх квартир, співвласники будинків та усього іншого майна включно з територією "Зеленого острова", не ми тут господарі, а ділки із ЖЕКу, охоронці та навіть вахтери, що ні за що не відповідають, а лиш заглядають вже майже у ваше ліжко? Я і моя родина не збираємося миритися з цим свавіллям (маємо чималий досвід, як боротися з "бєспрєдєльщіками" і перемагати). Для більшого розуміння того, що відбувається, і того, що треба робити, прочитайте, будь-ласка, уважно мого листа до ТОВ "Ковальська - Житлосервіс", який був відправлений сьогодні, та якого я у вигляді файлу додаю до цього свого повідомлення. А далі давайте об'єднуватися, збиратися, виробляти єдину  тактику і стратегію і діяти спільно в наших же інтересах, інтересах наших дітей та онуків. Наприклад, в будинку, де ми мешкали раніше, ми в свій час взагалі відмовилися від оцих недолугих вахтерів, встановили домофонні системи в кожну квартиру і забули про будь-які проблеми ( і від цього не стало в будинку брудніше, і ніяких крадіжок чи вандалізму не було)...Заява по суті договру охорони.docx
  5. Upvote
    Leo отреагировална Smogmk в Новый договор на услуги охраны   
    Образец письма на разорвание договора.
    заява про розірвання договору про надання послуг.doc
  6. Upvote
    Leo получил реакцию от Kor в Ресторан в 1А   
    Текст иска
     
    До Шевченківського районного суду міста Києва
    03680 м. Київ, вул. Дегтярівська, 31-А
     
    ПОЗИВАЧ 1:
    Нагорний Олександр Станіславович
    04112 м. Київ, вул. Сікорського, 1-а кв. 74
    тел: 067 467-72-24
     
    ПОЗИВАЧ 2:
    Колібаба Олександр Миколайович
    04112 м. Київ, вул. Сікорського, 1-а кв. 98
    тел: 099 641-51-78
     
    ПОЗИВАЧ 3:
    Ячна Людмила Леонідівна
    04112 м. Київ, вул. Сікорського, 1-а кв. 53
    тел: 096 222-87-87
     
    ВІДПОВІДАЧ:
    Товариство обмеженою відповідальністю
    «ВЕРІ ВЕЛЛ СТАНДАРТ»
    код ЄДРПОУ 39224986
    03150 м. Київ, вул. Димитрова, 6
    тел: (044) 490-71-70
     
    ТРЕТЯ ОСОБА -1 на стороні ПОЗИВАЧА:
    Київська місцева прокуратура № 10
    04050 м. Київ вул. Артема, 89
    тел: (044) 428-93-90
     
    ТРЕТЯ ОСОБА - 2 на стороні ПОЗИВАЧА:
    Товариство обмеженою відповідальністю
    «Ковальська-Житлосервіс»
    02140 м. Київ, вул. Є. Чавдар, 3
    тел: (044) 569-84-08
     
    ТРЕТЯ ОСОБА - 3 на стороні ПОЗИВАЧА:
    Департамент з питань державного
    архітектурно-будівельного контролю міста Києва
    виконавчого органу Київської міської ради
    (Київської міської державної адміністрації)
    01001 м. Київ, вул. Хрещатик, 32
    тел: (044) 279-61-46
     
     
    Позовна заява
    про приведення будинку у первісний стан, у відповідності до технічної документації до здійснення робіт по переплануванню
    із заявою про забезпечення позову
     
    Мешканцям будинку № 1-а ЖК «Зелений острів» по вул. Сікорського, 1-а в м. Києві, стало відомо про те що, власник нежитлового приміщення (під ресторан) (ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕРІ ВЕЛЛ СТАНДАРТ", код ЄДРПОУ: 39224986) (надалі-Відповідач) яке розташоване в нашому будинку намагався та намагається розмістити окремі вхідні групи шляхом розширення віконних отворів до дверних, одне з яких повинно слугувати для розміщення розвантажувально-навантажувальної рампи шляхом її прибудови до фасаду будинку, тим самим внести зміни в генеральний план будинку, при цьому не маючи на це від співвласників ніякої згоди.
     
    Також, Відповідач самовільно втрутився та змінив вентиляційну систему що розташована в підвалі будинку та проложив окрему додаткову вентиляційну шахту на другому поверсі нежитлового приміщення а також розмістив на даху нежитлової будівлі яка прилягає до житлового будинку
     
    Здійснюючи перепланування нежитлового приміщення Відповідач втручається в несучі конструкції нежитлового приміщення що становить небезпеку для всіх мешканців будинку.
     
    26 жовтня 2017 року, Відповідач самовільно без дозвільних на те документів та без погодження із співвласниками самовільно здійснив зміну фасаду будинку шляхом розширення одного із віконних отворів до дверних для розташування окремого входу до ресторану. На робочому проекті (копія додається) Відповідач планує розмістити відразу ТРИ вхідні групи.
     
    Відповідач намагається без дозвільних документів просто взяти і організувати нові вхідні групи до свого приміщення, а це самовільно здійснити без відповідних погоджень не можливо, по-перше –створення вхідної групи це завжди зміна несучих конструкцій, а для цього слід провести будівельний розрахунок, щоб переконатися в безпеці робіт (достатньої міцності зовнішньої стіни) а цього зроблено Відповідачем не було, жодних документів співвласникам для ознайомлення не було надано.
     
    По-друге - прибудована розвантажувально-навантажувальна рампа буде перебувати на прибудинковій території, яка проходить по периметру будівлі і перебуває у спільній власності співвласників. Тому, Відповідач повинен був ініціювати проведення загальних зборів усіх співвласників і отримати від них дозвіл. Також зміна геометрії будівлі в обов'язковому порядку погоджується з балансоутримувачем.
     
    Окрім того, 26 жовтня 2017 року, мешканцями будинку самотужки було припинено свавілля Відповідача щодо зміни фасаду будинку та було викликано представників поліції, під час з’ясування обставин представники Відповідача навіть працівникам поліції не змогли надати копії дозвільних документів у зв’язку з чим працівники поліції заборонили здійснювати будівельні роботи до з’ясування всіх обставин та надання відповідних документів для ознайомлення.
    Відповідно до ст. 382 Цивільного Кодексу України власникам квартири у дво-або багатоквартирному житловому будинку належать на праві спільної сумісної власності приміщення загального користування, опорні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання за межами або всередині квартири, яке обслуговує більше однієї квартири, а також споруди, будівлі, які призначені для забезпечення потреб усіх власників квартир, а також власників нежитлових приміщень, які розташовані у житловому будинку.
     
    Відповідно до п. 2 ст. 10 Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду” власники квартир багатоквартирних будинків є співвласниками допоміжних приміщень будинку, технічного обладнання, елементів зовнішнього благоустрою, і зобов'язані брати участь у загальних витратах, пов'язаних з утриманням будинку і прибудинкової території відповідно до своєї частки у майні будинку.
     
    Згідно Конституційного суду України від 02 березня 2004 року про офіційне тлумачення положень пункту 2 статті 10 Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" суд вирішив:
    «1. В аспекті конституційного звернення і конституційного подання положення частини першої статті 1, положення пункту 2 статті 10 Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" (2482-12) треба розуміти так:
    1.1. Допоміжні приміщення (підвали, сараї, комірчини, горища, колясочні і т.ін.) передаються безоплатно у спільну власність громадян одночасно з приватизацією ними квартир (кімнат у квартирах) багатоквартирних будинків. Підтвердження права власності на допоміжні приміщення не потребує здійснення додаткових дій, зокрема створення ОСББ, вступу до нього.
    1.2. Власник (власники) неприватизованих квартир багатоквартирного будинку є співвласником (співвласниками) допоміжних приміщень нарівні з власниками приватизованих квартир».
     
    Згідно рішення Конституційного суду України від 9 листопада 2011 року про офіційне тлумачення положень пункту 2 статті 10 Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" … суд вирішив: «…власники квартир дво-або багатоквартирних житлових будинків та житлових приміщень у гуртожитку, незалежно від підстав набуття права власності на такі квартири‚ житлові приміщення‚ є співвласниками допоміжних приміщень у будинку чи гуртожитку, технічного обладнання, елементів зовнішнього благоустрою».
    Рішення Конституційного Суду України є остаточним, обов'язковим до виконання на території України, і не може бути оскаржено.
     
    Таким чином, питання реалізації права спільної сумісної власності регулюється, зокрема, ст. 369 Цивільного Кодексу України, а саме, співвласники майна, що є у спільній сумісній власності, володіють і користуються ним спільно, якщо інше не встановлено домовленістю між ними. Розпорядження майном, що є у спільній сумісній власності, здійснюється за згодою всіх співвласників.
     
    ЗОВНІШНЯ СТІНА і несучі стіни це спільна власність усіх мешканців будинку. Окремий власник може декорувати ці стіни зсередини, але не має права їх знищувати.
     
    На запитання мешканців чи має Відповідач дозволи від мешканців будинку та відповідні дозволи на проведення робіт з перепланування, реконструкції та інш., відповіді отримано не було.
     
    Отже, виходить що Відповідач нежитлового приміщення немає відповідного дозволу на проведення робіт з перепланування, реконструкції та інш., та фактично не може його мати без дозволу на проведення даних робіт мешканців будинку, а мешканці будинку свого дозволу не давали. Для отримання даного дозволу відповідних державних органів потрібно надати копії в тому числі проект переобладнання, реконструкції або перепланування та згоду власника, співвласників або уповноважених ними осіб.
     
    Прибудовуючи рампу Відповідач тим самим має намір самовільно зайняти прибудинкову територію.
    Прибудинко́ва територія — це встановлена за проектом розподілу територія житлового кварталу (мікрорайону) та проектом забудови земельна ділянка багатоквартирної не садибної забудови, яка необхідна для розміщення та обслуговування житлового будинку (будинків) і пов'язаних з ним господарських та технічних будівель і споруд.
     
    Прибудинкова територія встановлюється для будинку (будинків) і не може виділятися для частини будинку (блоку, поверху, секцій квартир).
     
    З огляду на вищенаведене Відповідач САМОВІЛЬНО намагається та зайняти частину прибудинкової території та самовільно без відповідних на те дозволів державних установ здійснити переобладнання, реконструкцію чи то перепланування будинку.
     
    Ремонтні роботи із переплануванням і частковим демонтажем несучих стін будинку, тривають до цього часу. Дозвіл та проектна документація на проведення ремонтних робіт, пов’язаних з переплануванням приміщень та втручанням в несучі конструкції будинку відсутні що доводиться відповідями компетентних органів влади (копії додаються).
    З причини таких неправомірних дій Відповідача у будинку з’явились тріщини (фото додається).
     
    Окрім того, Відповідачем виконуються роботи по заміні та перекладці інженерних комунікацій, що прокладені в підвальних приміщеннях також було здійснено втручання у вентиляційну мережу будинку.
     
    Співвласники у спільній сумісній власності (ст. 369 ЦК України) володіють і користуються майном спільно. Тобто, відповідач, який володіє майном на відповідній правовій підставі. перед початком ремонтних робіт з перепланування мав не лише отримати відповідний дозвіл в органів влади, а й отримати згоду інших мешканців будинку як співвласників у багатоквартирному будинку.
     
    Згідно з ч.1 ст.376 ЦК України, житловий будинок, будівля, споруда, інше нерухоме майно вважаються самочинним будівництвом, якщо вони збудовані або будуються на земельній ділянці, що не була відведена для цієї мети, або без відповідного документа, який дає право виконувати будівельні роботи чи належно затвердженого проекту, або з істотними порушеннями будівельних норм і правил.
     
    Відповідно до п. 1.4. Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом №76 від 17.05.2005 року Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства переобладнання і перепланування жилих будинків, жилих і нежилих у жилих будинках приміщень дозволяється робити після одержання дозволу виконавчого комітету місцевої Ради народних депутатів відповідно до законодавства, а саме:
    1.4.2. Переобладнання жилих будинків, жилих і нежилих у жилих будинках приміщень містить у собі - улаштування в окремих жилих будинках, жилих і нежилих у жилих будинках приміщень індивідуального опалення та іншого інженерного обладнання, перенесення нагрівальних, сантехнічних і газових приладів; влаштування і переобладнання туалетів, ванних кімнат, вентиляційних каналів.
    1.4.3. До елементів перепланування жилих приміщень належать: перенесення і розбирання перегородок, перенесення і влаштування дверних прорізів, улаштування і переустаткування тамбурів, прибудова балконів на рівні перших поверхів багатоповерхових будинків.
    1.4.4. Переобладнання і перепланування жилих будинків, жилих і нежилих у жилих будинках приміщень, що призводять до порушення тривкості або руйнації несучих конструкцій будинку, погіршення цілісності і зовнішнього вигляду фасадів, порушення вимог протипожежної безпеки та засобів протипожежного захисту, не допускається. Перепланування жилих будинків, жилих і нежилих у жилих будинках приміщень, що погіршує умови експлуатації і проживання всіх або окремих громадян у будинку або квартирі, не допускається.
    1.4.5. Для одержання дозволу на переобладнання або перепланування жилих будинків, жилих і нежилих у жилих будинках приміщень їх власник або уповноважена ним особа, наймач (орендар) приміщення за згодою його власника подають до органу місцевого самоврядування заяву про надання дозволу на переобладнання або перепланування та, у разі необхідності, можуть подаватися такі документи: - копія свідоцтва на право власності або договору найму (оренди) приміщення; - копія поповерхових планів, завірених в установленому порядку; - проект переобладнання або перепланування жилих будинків, жилих і нежилих у жилих будинках приміщень, погоджений в установленому порядку; - згода власників, співвласників (наймачів) або уповноважених ними осіб на переобладнання та перепланування приміщень, що перебувають у їх спільній власності.
    1.4.6. Власник, наймач (орендар) жилого будинку, жилого чи нежилого у жилому будинку приміщення, що припустив самовільне переобладнання або перепланування, що призводить до порушення конструктивних елементів або засобів протипожежного захисту, зобов'язаний за свій рахунок привести це приміщення до попереднього стану. У разі, якщо самовільне перепланування або переобладнання приводить до погіршення технічного стану жилого будинку в цілому та порушуються права інших споживачів, зазначені роботи виконуються виконавцем послуг, питання відшкодування вартості цих робіт власником, наймачем (орендарем) жилого будинку, жилого чи нежилого у жилому будинку приміщення вирішується у судовому порядку.
     
    Відповідно до ст. 201 ЦК України особистими немайновими благами, які охороняються цивільним законодавством, є: зокрема, здоров'я та життя. Згідно ст. 282 ЦК України фізична особа має право вимагати усунення небезпеки, створеної внаслідок підприємницької або іншої діяльності, яка загрожує життю та здоров'ю.
     
    Залучення третьою особою на стороні позивача – Прокуратури Шевченківського району – зумовлене суспільною небезпекою дій Відповідача.
     
    Отже, право позивачів на безпечні умови проживання та право співвласників багатоквартирного будинку порушено протиправною діяльністю Відповідача.
     
    Згідно ст. 114 ЦК України позови, що виникають з приводу нерухомого майна, пред'являються за місцезнаходженням майна або основної його частини.
     
    Відповідно до ст.ст. 3, 118 ЦПК України позивач має право на звернення до суду з позовом про захист власних прав та охоронюваних законом інтересів.
     
    Враховуючи вказане, а також керуючись ст.ст. 382, 201, 369, 282 ЦК України, -
     
    ПРОШУ:
     
    1. Заборонити Товариству з обмеженою відповідальністю «ВЕРІ ВЕЛЛ СТАНДАРТ» - код за ЄДРПОУ 39224986 здійснювати перепланування приміщень загального користування та допоміжних приміщень, втручатися в опорні конструкції будинку, змінювати механічне, електричне, сантехнічне, вентиляційне та інше обладнання за межами приміщення ТОВ «ВЕРІ ВЕЛЛ СТАНДАРТ» у будинку № 1-а по вул. Авіаконструктора Сікорського у м. Києві.
    2. Заборонити Товариству з обмеженою відповідальністю «ВЕРІ ВЕЛЛ
    СТАНДАРТ» - код за ЄДРПОУ 39224986 змінювати конфігурацію прибудинкової території будинку № 1-а по вул. Авіаконструктора Сікорського у м. Києві та розташованих на ній пішохідних доріжок, під’їздів до будинку;
    3. Заборонити Товариству з обмеженою відповідальністю «ВЕРІ ВЕЛЛ
    СТАНДАРТ» - код за ЄДРПОУ 39224986 видаляти зелені насадження прибудинкової території будинку № 1-а по вул. Авіаконструктора Сікорського у м. Києві;
    4. Зобов’язати Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕРІ ВЕЛЛ
    СТАНДАРТ» - код за ЄДРПОУ 39224986 привести будинок № 1-а по вул. Авіаконструктора Сікорського у м. Києві та прибудинкову територію у первісний стан, у відповідності до технічної документації до здійснення робіт по переплануванню.
    5. Зобов’язати Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕРІ ВЕЛЛ
    СТАНДАРТ» - код за ЄДРПОУ 39224986 демонтувати промислові конденсаторні блоки охолодження з даху нежитлового приміщення яке прилягає до будинку 1-а по вул. Авіаконструктора Сікорського у м. Києві.
    6. Зобов’язати Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕРІ ВЕЛЛ
    СТАНДАРТ» - код за ЄДРПОУ 39224986 привести вентиляційні шахти в підвальному приміщенні та другому поверсі (нежитлового приміщення) вбудинку в будинку 1-а по вул. Авіаконструктора Сікорського у м. Києві в первісний стан.
    7. Зобов’язати Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕРІ ВЕЛЛ
    СТАНДАРТ» - код за ЄДРПОУ 39224986 привести віконні блоки на першому поверсі нежитлового приміщення в первісний стан в будинку 1-а по вул. Авіаконструктора Сікорського у м. Києві.
    8. Заборонити Товариству з обмеженою відповідальністю «ВЕРІ ВЕЛЛ СТАНДАРТ» - код за ЄДРПОУ 39224986 - вчиняти дії, спрямовані на проведення ремонтних робіт з перепланування приміщень (першого, другого поверху та підвального приміщення), які знаходяться у будинку 1-а по вул. Авіаконструктора Сікорського у м. Києві - до закінчення розгляду справи по суті.
     
    Додаток:
    1. квитанція про сплату судового збору за подання позову;
    2. квитанція про сплату судового збору за подання заяви про забезпечення позову;
    3. позовна заява;
    4. заява про забезпечення позову;
    5. копії листів звернень до ТОВ «Ковальської-Житлосервіс»;
    6. копії листів звернень до ТОВ «Вері Велл Стандарт»;
    7. копії відповідей з ДАБК;
    8. копії відповідей ТОВ «Ковальська-Житлосервіс»;
    9. фотокартки (віконні блоки, вентканали, фасад будинку);
    10. копія витягу з держ реєстру речових прав на нерухоме майно Відповідача.
    Позов ЗО Вери Велл.doc
  7. Upvote
    Leo получил реакцию от Kor в Ресторан в 1А   
    Текст иска
     
    До Шевченківського районного суду міста Києва
    03680 м. Київ, вул. Дегтярівська, 31-А
     
    ПОЗИВАЧ 1:
    Нагорний Олександр Станіславович
    04112 м. Київ, вул. Сікорського, 1-а кв. 74
    тел: 067 467-72-24
     
    ПОЗИВАЧ 2:
    Колібаба Олександр Миколайович
    04112 м. Київ, вул. Сікорського, 1-а кв. 98
    тел: 099 641-51-78
     
    ПОЗИВАЧ 3:
    Ячна Людмила Леонідівна
    04112 м. Київ, вул. Сікорського, 1-а кв. 53
    тел: 096 222-87-87
     
    ВІДПОВІДАЧ:
    Товариство обмеженою відповідальністю
    «ВЕРІ ВЕЛЛ СТАНДАРТ»
    код ЄДРПОУ 39224986
    03150 м. Київ, вул. Димитрова, 6
    тел: (044) 490-71-70
     
    ТРЕТЯ ОСОБА -1 на стороні ПОЗИВАЧА:
    Київська місцева прокуратура № 10
    04050 м. Київ вул. Артема, 89
    тел: (044) 428-93-90
     
    ТРЕТЯ ОСОБА - 2 на стороні ПОЗИВАЧА:
    Товариство обмеженою відповідальністю
    «Ковальська-Житлосервіс»
    02140 м. Київ, вул. Є. Чавдар, 3
    тел: (044) 569-84-08
     
    ТРЕТЯ ОСОБА - 3 на стороні ПОЗИВАЧА:
    Департамент з питань державного
    архітектурно-будівельного контролю міста Києва
    виконавчого органу Київської міської ради
    (Київської міської державної адміністрації)
    01001 м. Київ, вул. Хрещатик, 32
    тел: (044) 279-61-46
     
     
    Позовна заява
    про приведення будинку у первісний стан, у відповідності до технічної документації до здійснення робіт по переплануванню
    із заявою про забезпечення позову
     
    Мешканцям будинку № 1-а ЖК «Зелений острів» по вул. Сікорського, 1-а в м. Києві, стало відомо про те що, власник нежитлового приміщення (під ресторан) (ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕРІ ВЕЛЛ СТАНДАРТ", код ЄДРПОУ: 39224986) (надалі-Відповідач) яке розташоване в нашому будинку намагався та намагається розмістити окремі вхідні групи шляхом розширення віконних отворів до дверних, одне з яких повинно слугувати для розміщення розвантажувально-навантажувальної рампи шляхом її прибудови до фасаду будинку, тим самим внести зміни в генеральний план будинку, при цьому не маючи на це від співвласників ніякої згоди.
     
    Також, Відповідач самовільно втрутився та змінив вентиляційну систему що розташована в підвалі будинку та проложив окрему додаткову вентиляційну шахту на другому поверсі нежитлового приміщення а також розмістив на даху нежитлової будівлі яка прилягає до житлового будинку
     
    Здійснюючи перепланування нежитлового приміщення Відповідач втручається в несучі конструкції нежитлового приміщення що становить небезпеку для всіх мешканців будинку.
     
    26 жовтня 2017 року, Відповідач самовільно без дозвільних на те документів та без погодження із співвласниками самовільно здійснив зміну фасаду будинку шляхом розширення одного із віконних отворів до дверних для розташування окремого входу до ресторану. На робочому проекті (копія додається) Відповідач планує розмістити відразу ТРИ вхідні групи.
     
    Відповідач намагається без дозвільних документів просто взяти і організувати нові вхідні групи до свого приміщення, а це самовільно здійснити без відповідних погоджень не можливо, по-перше –створення вхідної групи це завжди зміна несучих конструкцій, а для цього слід провести будівельний розрахунок, щоб переконатися в безпеці робіт (достатньої міцності зовнішньої стіни) а цього зроблено Відповідачем не було, жодних документів співвласникам для ознайомлення не було надано.
     
    По-друге - прибудована розвантажувально-навантажувальна рампа буде перебувати на прибудинковій території, яка проходить по периметру будівлі і перебуває у спільній власності співвласників. Тому, Відповідач повинен був ініціювати проведення загальних зборів усіх співвласників і отримати від них дозвіл. Також зміна геометрії будівлі в обов'язковому порядку погоджується з балансоутримувачем.
     
    Окрім того, 26 жовтня 2017 року, мешканцями будинку самотужки було припинено свавілля Відповідача щодо зміни фасаду будинку та було викликано представників поліції, під час з’ясування обставин представники Відповідача навіть працівникам поліції не змогли надати копії дозвільних документів у зв’язку з чим працівники поліції заборонили здійснювати будівельні роботи до з’ясування всіх обставин та надання відповідних документів для ознайомлення.
    Відповідно до ст. 382 Цивільного Кодексу України власникам квартири у дво-або багатоквартирному житловому будинку належать на праві спільної сумісної власності приміщення загального користування, опорні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання за межами або всередині квартири, яке обслуговує більше однієї квартири, а також споруди, будівлі, які призначені для забезпечення потреб усіх власників квартир, а також власників нежитлових приміщень, які розташовані у житловому будинку.
     
    Відповідно до п. 2 ст. 10 Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду” власники квартир багатоквартирних будинків є співвласниками допоміжних приміщень будинку, технічного обладнання, елементів зовнішнього благоустрою, і зобов'язані брати участь у загальних витратах, пов'язаних з утриманням будинку і прибудинкової території відповідно до своєї частки у майні будинку.
     
    Згідно Конституційного суду України від 02 березня 2004 року про офіційне тлумачення положень пункту 2 статті 10 Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" суд вирішив:
    «1. В аспекті конституційного звернення і конституційного подання положення частини першої статті 1, положення пункту 2 статті 10 Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" (2482-12) треба розуміти так:
    1.1. Допоміжні приміщення (підвали, сараї, комірчини, горища, колясочні і т.ін.) передаються безоплатно у спільну власність громадян одночасно з приватизацією ними квартир (кімнат у квартирах) багатоквартирних будинків. Підтвердження права власності на допоміжні приміщення не потребує здійснення додаткових дій, зокрема створення ОСББ, вступу до нього.
    1.2. Власник (власники) неприватизованих квартир багатоквартирного будинку є співвласником (співвласниками) допоміжних приміщень нарівні з власниками приватизованих квартир».
     
    Згідно рішення Конституційного суду України від 9 листопада 2011 року про офіційне тлумачення положень пункту 2 статті 10 Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" … суд вирішив: «…власники квартир дво-або багатоквартирних житлових будинків та житлових приміщень у гуртожитку, незалежно від підстав набуття права власності на такі квартири‚ житлові приміщення‚ є співвласниками допоміжних приміщень у будинку чи гуртожитку, технічного обладнання, елементів зовнішнього благоустрою».
    Рішення Конституційного Суду України є остаточним, обов'язковим до виконання на території України, і не може бути оскаржено.
     
    Таким чином, питання реалізації права спільної сумісної власності регулюється, зокрема, ст. 369 Цивільного Кодексу України, а саме, співвласники майна, що є у спільній сумісній власності, володіють і користуються ним спільно, якщо інше не встановлено домовленістю між ними. Розпорядження майном, що є у спільній сумісній власності, здійснюється за згодою всіх співвласників.
     
    ЗОВНІШНЯ СТІНА і несучі стіни це спільна власність усіх мешканців будинку. Окремий власник може декорувати ці стіни зсередини, але не має права їх знищувати.
     
    На запитання мешканців чи має Відповідач дозволи від мешканців будинку та відповідні дозволи на проведення робіт з перепланування, реконструкції та інш., відповіді отримано не було.
     
    Отже, виходить що Відповідач нежитлового приміщення немає відповідного дозволу на проведення робіт з перепланування, реконструкції та інш., та фактично не може його мати без дозволу на проведення даних робіт мешканців будинку, а мешканці будинку свого дозволу не давали. Для отримання даного дозволу відповідних державних органів потрібно надати копії в тому числі проект переобладнання, реконструкції або перепланування та згоду власника, співвласників або уповноважених ними осіб.
     
    Прибудовуючи рампу Відповідач тим самим має намір самовільно зайняти прибудинкову територію.
    Прибудинко́ва територія — це встановлена за проектом розподілу територія житлового кварталу (мікрорайону) та проектом забудови земельна ділянка багатоквартирної не садибної забудови, яка необхідна для розміщення та обслуговування житлового будинку (будинків) і пов'язаних з ним господарських та технічних будівель і споруд.
     
    Прибудинкова територія встановлюється для будинку (будинків) і не може виділятися для частини будинку (блоку, поверху, секцій квартир).
     
    З огляду на вищенаведене Відповідач САМОВІЛЬНО намагається та зайняти частину прибудинкової території та самовільно без відповідних на те дозволів державних установ здійснити переобладнання, реконструкцію чи то перепланування будинку.
     
    Ремонтні роботи із переплануванням і частковим демонтажем несучих стін будинку, тривають до цього часу. Дозвіл та проектна документація на проведення ремонтних робіт, пов’язаних з переплануванням приміщень та втручанням в несучі конструкції будинку відсутні що доводиться відповідями компетентних органів влади (копії додаються).
    З причини таких неправомірних дій Відповідача у будинку з’явились тріщини (фото додається).
     
    Окрім того, Відповідачем виконуються роботи по заміні та перекладці інженерних комунікацій, що прокладені в підвальних приміщеннях також було здійснено втручання у вентиляційну мережу будинку.
     
    Співвласники у спільній сумісній власності (ст. 369 ЦК України) володіють і користуються майном спільно. Тобто, відповідач, який володіє майном на відповідній правовій підставі. перед початком ремонтних робіт з перепланування мав не лише отримати відповідний дозвіл в органів влади, а й отримати згоду інших мешканців будинку як співвласників у багатоквартирному будинку.
     
    Згідно з ч.1 ст.376 ЦК України, житловий будинок, будівля, споруда, інше нерухоме майно вважаються самочинним будівництвом, якщо вони збудовані або будуються на земельній ділянці, що не була відведена для цієї мети, або без відповідного документа, який дає право виконувати будівельні роботи чи належно затвердженого проекту, або з істотними порушеннями будівельних норм і правил.
     
    Відповідно до п. 1.4. Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом №76 від 17.05.2005 року Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства переобладнання і перепланування жилих будинків, жилих і нежилих у жилих будинках приміщень дозволяється робити після одержання дозволу виконавчого комітету місцевої Ради народних депутатів відповідно до законодавства, а саме:
    1.4.2. Переобладнання жилих будинків, жилих і нежилих у жилих будинках приміщень містить у собі - улаштування в окремих жилих будинках, жилих і нежилих у жилих будинках приміщень індивідуального опалення та іншого інженерного обладнання, перенесення нагрівальних, сантехнічних і газових приладів; влаштування і переобладнання туалетів, ванних кімнат, вентиляційних каналів.
    1.4.3. До елементів перепланування жилих приміщень належать: перенесення і розбирання перегородок, перенесення і влаштування дверних прорізів, улаштування і переустаткування тамбурів, прибудова балконів на рівні перших поверхів багатоповерхових будинків.
    1.4.4. Переобладнання і перепланування жилих будинків, жилих і нежилих у жилих будинках приміщень, що призводять до порушення тривкості або руйнації несучих конструкцій будинку, погіршення цілісності і зовнішнього вигляду фасадів, порушення вимог протипожежної безпеки та засобів протипожежного захисту, не допускається. Перепланування жилих будинків, жилих і нежилих у жилих будинках приміщень, що погіршує умови експлуатації і проживання всіх або окремих громадян у будинку або квартирі, не допускається.
    1.4.5. Для одержання дозволу на переобладнання або перепланування жилих будинків, жилих і нежилих у жилих будинках приміщень їх власник або уповноважена ним особа, наймач (орендар) приміщення за згодою його власника подають до органу місцевого самоврядування заяву про надання дозволу на переобладнання або перепланування та, у разі необхідності, можуть подаватися такі документи: - копія свідоцтва на право власності або договору найму (оренди) приміщення; - копія поповерхових планів, завірених в установленому порядку; - проект переобладнання або перепланування жилих будинків, жилих і нежилих у жилих будинках приміщень, погоджений в установленому порядку; - згода власників, співвласників (наймачів) або уповноважених ними осіб на переобладнання та перепланування приміщень, що перебувають у їх спільній власності.
    1.4.6. Власник, наймач (орендар) жилого будинку, жилого чи нежилого у жилому будинку приміщення, що припустив самовільне переобладнання або перепланування, що призводить до порушення конструктивних елементів або засобів протипожежного захисту, зобов'язаний за свій рахунок привести це приміщення до попереднього стану. У разі, якщо самовільне перепланування або переобладнання приводить до погіршення технічного стану жилого будинку в цілому та порушуються права інших споживачів, зазначені роботи виконуються виконавцем послуг, питання відшкодування вартості цих робіт власником, наймачем (орендарем) жилого будинку, жилого чи нежилого у жилому будинку приміщення вирішується у судовому порядку.
     
    Відповідно до ст. 201 ЦК України особистими немайновими благами, які охороняються цивільним законодавством, є: зокрема, здоров'я та життя. Згідно ст. 282 ЦК України фізична особа має право вимагати усунення небезпеки, створеної внаслідок підприємницької або іншої діяльності, яка загрожує життю та здоров'ю.
     
    Залучення третьою особою на стороні позивача – Прокуратури Шевченківського району – зумовлене суспільною небезпекою дій Відповідача.
     
    Отже, право позивачів на безпечні умови проживання та право співвласників багатоквартирного будинку порушено протиправною діяльністю Відповідача.
     
    Згідно ст. 114 ЦК України позови, що виникають з приводу нерухомого майна, пред'являються за місцезнаходженням майна або основної його частини.
     
    Відповідно до ст.ст. 3, 118 ЦПК України позивач має право на звернення до суду з позовом про захист власних прав та охоронюваних законом інтересів.
     
    Враховуючи вказане, а також керуючись ст.ст. 382, 201, 369, 282 ЦК України, -
     
    ПРОШУ:
     
    1. Заборонити Товариству з обмеженою відповідальністю «ВЕРІ ВЕЛЛ СТАНДАРТ» - код за ЄДРПОУ 39224986 здійснювати перепланування приміщень загального користування та допоміжних приміщень, втручатися в опорні конструкції будинку, змінювати механічне, електричне, сантехнічне, вентиляційне та інше обладнання за межами приміщення ТОВ «ВЕРІ ВЕЛЛ СТАНДАРТ» у будинку № 1-а по вул. Авіаконструктора Сікорського у м. Києві.
    2. Заборонити Товариству з обмеженою відповідальністю «ВЕРІ ВЕЛЛ
    СТАНДАРТ» - код за ЄДРПОУ 39224986 змінювати конфігурацію прибудинкової території будинку № 1-а по вул. Авіаконструктора Сікорського у м. Києві та розташованих на ній пішохідних доріжок, під’їздів до будинку;
    3. Заборонити Товариству з обмеженою відповідальністю «ВЕРІ ВЕЛЛ
    СТАНДАРТ» - код за ЄДРПОУ 39224986 видаляти зелені насадження прибудинкової території будинку № 1-а по вул. Авіаконструктора Сікорського у м. Києві;
    4. Зобов’язати Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕРІ ВЕЛЛ
    СТАНДАРТ» - код за ЄДРПОУ 39224986 привести будинок № 1-а по вул. Авіаконструктора Сікорського у м. Києві та прибудинкову територію у первісний стан, у відповідності до технічної документації до здійснення робіт по переплануванню.
    5. Зобов’язати Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕРІ ВЕЛЛ
    СТАНДАРТ» - код за ЄДРПОУ 39224986 демонтувати промислові конденсаторні блоки охолодження з даху нежитлового приміщення яке прилягає до будинку 1-а по вул. Авіаконструктора Сікорського у м. Києві.
    6. Зобов’язати Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕРІ ВЕЛЛ
    СТАНДАРТ» - код за ЄДРПОУ 39224986 привести вентиляційні шахти в підвальному приміщенні та другому поверсі (нежитлового приміщення) вбудинку в будинку 1-а по вул. Авіаконструктора Сікорського у м. Києві в первісний стан.
    7. Зобов’язати Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕРІ ВЕЛЛ
    СТАНДАРТ» - код за ЄДРПОУ 39224986 привести віконні блоки на першому поверсі нежитлового приміщення в первісний стан в будинку 1-а по вул. Авіаконструктора Сікорського у м. Києві.
    8. Заборонити Товариству з обмеженою відповідальністю «ВЕРІ ВЕЛЛ СТАНДАРТ» - код за ЄДРПОУ 39224986 - вчиняти дії, спрямовані на проведення ремонтних робіт з перепланування приміщень (першого, другого поверху та підвального приміщення), які знаходяться у будинку 1-а по вул. Авіаконструктора Сікорського у м. Києві - до закінчення розгляду справи по суті.
     
    Додаток:
    1. квитанція про сплату судового збору за подання позову;
    2. квитанція про сплату судового збору за подання заяви про забезпечення позову;
    3. позовна заява;
    4. заява про забезпечення позову;
    5. копії листів звернень до ТОВ «Ковальської-Житлосервіс»;
    6. копії листів звернень до ТОВ «Вері Велл Стандарт»;
    7. копії відповідей з ДАБК;
    8. копії відповідей ТОВ «Ковальська-Житлосервіс»;
    9. фотокартки (віконні блоки, вентканали, фасад будинку);
    10. копія витягу з держ реєстру речових прав на нерухоме майно Відповідача.
    Позов ЗО Вери Велл.doc
  8. Upvote
    Leo получил реакцию от Smogmk в Ресторан в 1А   
    Мне кажется, что там не хватает 4 варианта - ВСЕ ОСТАЕТСЯ КАК БЫЛО!!!
  9. Upvote
    Leo получил реакцию от Smogmk в Ресторан в 1А   
    Мне кажется, что там не хватает 4 варианта - ВСЕ ОСТАЕТСЯ КАК БЫЛО!!!
  10. Upvote
    Leo получил реакцию от Smogmk в Ресторан в 1А   
    Мне кажется, что там не хватает 4 варианта - ВСЕ ОСТАЕТСЯ КАК БЫЛО!!!
  11. Upvote
    Leo отреагировална alex007 в Ресторан в 1А   
    никаких изминений неможет быть.
    владельцы квартир многоквартирного дома или общежития являются совладельцами всех подвалов, чердаков, лестничных клеток и лифтов, независимо от того, приватизировали они свои квартиры или нет (Закон Украины "О приватизации государственного жилищного фонда").
    Что касается придомовой территории, то она может быть выделена на основании соответствующей градостроительной и землеустроительной документации и передана в собственность жильцам, ОСМД или управителю.
     
    Но на практике в старой жилой застройке этими вопросами никто не занимается. Земельный участок под домом и для его обслуживания является неоформленным и остается на балансе города или района.
     
    Органы местного самоуправления не имеют права без согласия владельцев приватизированных квартир продавать, сдавать в аренду или решать вопросы перестройки, надстройки, пристройки к нему сооружений, застройки лестничных клеток и въездных-выездных ворот, обустройства на фасадах домов специального технического оборудования промышленного назначения и т.п., за исключением проведения ремонтных работ в соответствии с законодательством. Если приватизация подвала здания, крыши или придомовой территории прошла без общественных слушаний и согласия жильцов дома, то она незаконна.
    ТАК ДАЛЕЕ И ТОМУ ПОДОБНОЕ. ПОЭТОМУ, ВОПРОС СУДА ЕЩЕ НЕ ЗАКРЫТ.
     
    1. судебный процесс - это запрет на проведение ремонтных работ
    2. судебный процесс - вопрос о продаже подвальных помещений
    3. судебный процесс - это каким образом город передал на учет землю Вери Велл
     
    Срок исковой давности по подвалам ТРИ года, время идет нужно что-то решать, прошляпим срок прошляпим подвалы.
  12. Upvote
    Leo получил реакцию от Smogmk в Ресторан в 1А   
    Мне кажется, что там не хватает 4 варианта - ВСЕ ОСТАЕТСЯ КАК БЫЛО!!!
  13. Upvote
    Leo отреагировална Lyudmila в Ресторан в 1А   
    соседи, 
    моя позиция по схемам - никакого изменения существующей системы благоустройства в пользу грузовых автомобилей. 
     
    зеленые зоны - да, футбольное поле - да . 
     
    Но не для грузовиков. 
    Задавала вопрос касательно осмотра помещения при покупке - видели что покупали. теперь - с г... конфетку лепят. 
    Это территория двора, а не логистический комплекс. 
     
    далее будет туалет для гостей ресторана с парка. 
    что еще? 
  14. Upvote
    Leo отреагировална Smogmk в Ресторан в 1А   
    Полностью запретить им заезжать во двор мы не можем. Мы можем только запретить им изменение фасада, и строительство рампы. Короче я за 3й вариант, но без переносов клумбы. Заехали, на руках всё перенесли и уехали. И никаких заездов грузовиками на тротуар!
  15. Upvote
    Leo получил реакцию от Lyudmila в Ресторан в 1А   
    Директору
    ТОВ "ВЕРІ ВЕЛЛ СТАНДАРТ"
    03150 м. Київ, вул. Димитрова, 6
     
     
    КОЛЕКТИВНА СКАРГА -ВИМОГА
    мешканців будинку № 1-а ЖК «Зелений острів» по вул. Сікорського в м. Києві
     
     
    Мешканцям будинку № 1-а ЖК «Зелений острів» по вул. Сікорського, 1-а в м. Києві, стало відомо про те що, власник нежитлового приміщення (ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕРІ ВЕЛЛ СТАНДАРТ", код ЄДРПОУ: 39224986) яке розташоване в нашому будинку намагався та намагається розмістити на прибудинковій території розвантажувально-навантажувальну рампу шляхом її прибудови тим самим внести зміни в генеральний план будинку, при цьому не маючи на це від нас ніякої згоди, окрім того, будівництво зазначеної рампи призведе до того що, щоденно на території житлового комплексу будуть заїжджати вантажні автомобілі під будинком мають намір також розмістити сміттєві баки що погіршить санітарний стан як нашого будинку так і всього житлового комплексу.
     
    Відповідно до ст. 382 Цивільного Кодексу України власникам квартири у дво-або багатоквартирному житловому будинку належать на праві спільної сумісної власності приміщення загального користування, опорні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання за межами або всередині квартири, яке обслуговує більше однієї квартири, а також споруди, будівлі, які призначені для забезпечення потреб усіх власників квартир, а також власників нежитлових приміщень, які розташовані у житловому будинку.
               
    Відповідно до п. 2 ст. 10 Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду” власники квартир багатоквартирних будинків є співвласниками допоміжних приміщень будинку, технічного обладнання, елементів зовнішнього благоустрою, і зобов'язані брати участь у загальних витратах, пов'язаних з утриманням будинку і прибудинкової території відповідно до своєї частки у майні будинку.
     
    Згідно Конституційного суду України від 02 березня 2004 року про офіційне тлумачення положень пункту 2 статті 10 Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" суд вирішив:
    «1.В аспекті конституційного звернення і конституційного подання положення частини першої статті 1, положення пункту 2 статті 10 Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" (2482-12) треба розуміти так:
    1.1. Допоміжні приміщення (підвали, сараї, комірчини, горища, колясочні і т.ін.) передаються безоплатно у спільну власність громадян одночасно з приватизацією ними квартир (кімнат у квартирах) багатоквартирних будинків. Підтвердження права власності на допоміжні приміщення не потребує здійснення додаткових дій, зокрема створення ОСББ, вступу до нього.
    1.2. Власник (власники) неприватизованих квартир багатоквартирного будинку є співвласником (співвласниками) допоміжних приміщень нарівні з власниками приватизованих квартир».
     
    Згідно рішення Конституційного суду України від 9 листопада 2011 року про офіційне тлумачення положень пункту 2 статті 10 Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" … суд вирішив: «…власники квартир дво-або багатоквартирних житлових будинків та житлових приміщень у гуртожитку, незалежно від підстав набуття права власності на такі квартири‚ житлові приміщення‚ є співвласниками допоміжних приміщень у будинку чи гуртожитку, технічного обладнання, елементів зовнішнього благоустрою».
    Рішення Конституційного Суду України є остаточним, обов'язковим до виконання на території України, і не може бути оскаржено.
     
    Таким чином, питання реалізації права спільної сумісної власності регулюється, зокрема, ст. 369 Цивільного Кодексу України, а саме, співвласники майна, що є у спільній сумісній власності, володіють і користуються ним спільно, якщо інше не встановлено домовленістю між ними. Розпорядження майном, що є у спільній сумісній власності, здійснюється за згодою всіх співвласників.
     
    ЗОВНІШНЯ СТІНА і несучі стіни це спільна власність усіх мешканців будинку.
    Окремий власник може декорувати ці стіни зсередини, але не має права їх знищувати.
     
    Отже, виходить що ТОВ «ВЕРІ ВЕЛЛ СТАНДАРТ» як власник нежитлового приміщення немає відповідного дозволу на проведення робіт з перепланування, реконструкції та інш., та фактично не може його мати без дозволу на проведення даних робіт мешканців будинку, а ми свого дозволу не давали.
     
    Для отримання даного дозволу відповідних державних органів потрібно надати копії в тому числі проект переобладнання, реконструкції або перепланування та згоду власника, співвласників або уповноважених ними осіб.
     
    Прибудовуючи рампу ТОВ «ВЕРІ ВЕЛЛ СТАНДАРТ» власник нежитлового приміщення ще має намір самовільно зайняти прибудинкову територію.
    Прибудинко́ва територія — це встановлена за проектом розподілу територія житлового кварталу (мікрорайону) та проектом забудови земельна ділянка багатоквартирної не садибної забудови, яка необхідна для розміщення та обслуговування житлового будинку (будинків) і пов'язаних з ним господарських та технічних будівель і споруд.
    Прибудинкова територія встановлюється для будинку (будинків) і не може виділятися для частини будинку (блоку, поверху, секцій квартир).
     
                З огляду на вищенаведене Ваше підприємство САМОВІЛЬНО намагається відібрати у нас частину прибудинкової території та самовільно без відповідних на те дозволів державних установ здійснити переобладнання, реконструкцію чи то перепланування будинку.
     
                Окрім того, наголошуємо Вам що в 2013 році власники квартир підписали з ТОВ «Ковальська-Житлосервіс» Договір про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкової території.
     
    Після підписання даних договорів ТОВ «Ковальська-Житлосервіс» являєтесь  ЛИШЕ балансоутримувачем будинку, а не власником і ніякої згоди Вам надавати не вправі.
     
    Відповідно до ст. 1 Закон України «Про житлово-комунальні послуги» балансоутримувач будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд (далі - балансоутримувач) - власник або юридична особа, яка за договором з власником утримує на балансі відповідне майно, а також веде бухгалтерську, статистичну та іншу передбачену законодавством звітність, здійснює розрахунки коштів, необхідних для своєчасного проведення капітального і поточного ремонтів та утримання, а також забезпечує управління цим майном і несе відповідальність за його експлуатацію згідно з законом.
     
    Відповідно до п.4. ч.2 ст. 24 Закон України «Про житлово-комунальні послуги» балансоутримувач зобов'язаний забезпечувати управління майном власними силами або укладати договір з юридичною особою на управління майном. Управління майном може здійснюватись виключно в інтересах власника майна, а не інтересах балансоутримувача. Тобто, балансоутримувач майна НЕ ЯВЛЯЄТЕСЬ власником будь якої будівлі в тому числі і житлового будинку і тому відповідно до вимог діючого законодавства НЕ МАЄТЕ права на свій розсуд без повідомлення про це мешканців будинку надавати згоду власнику нежитлових приміщення на проведення будь-яких робіт які проводяться на прибудинковій території.
     
    В даній скарзі нами було зазначено що власниками будинку є власники квартир та нежитлових приміщень і тому відповідно вимог чинного законодавства є СПІВВЛАСНИКАМИ МАЙНА і всі питання стосовно зміни фасаду будинку (розміщення рампи) вирішуються шляхом перемов.
     
    В разі проведення Вашим підприємством без нашого дозволу будь-яких робіт з розміщення рампи нести в тому числі відповідальність та відшкодовувати збитки нам як власникам будете ВИ.
     
    На підставі вищевикладеного, керуючись вимогами чинного законодавства України, -
     
    СТАВИМО ВАС ДО ВІДОМА ТА ВИМАГАЄМО:
     
    Мешканці будинку № 1-а ЖК «Зелений острів» по вул. Сікорського м. Києві не дають згоду власнику нежитлового приміщення (ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕРІ ВЕЛЛ СТАНДАРТ", код ЄДРПОУ: 39224986) що розташоване на першому та другому поверсі проводити будь-які роботи стосовно розміщення розвантажувально-навантажувальної рампи на прибудинковій території ЖК «Зелений острів». Надати копії дозвільної документації відповідних контролюючих установ на початок проведення будівельно-ремонтних робіт. Надати документи які підтверджують право користування земельною ділянкою (договір оренди). Надати копію дозвільної документації на якій підставі Вашим підприємством на даху нежитлового приміщення вентиляційні системи. Надати дозвіл на розміщення в зазначеному приміщенні ресторану, бару, кафе. В разі пошкодження фасаду будинку, прибудинкової території Відповідальність за це буде покладена на Вас відповідно до умов договору та чинного законодавства.  
    Підписи мешканців будинку № 1-а ЖК «Зелений острів»
     
     
    Директору Вері Велл.doc
  16. Upvote
    Leo получил реакцию от Lyudmila в Заміна адміністраторів   
    PS: Если Вы так загружены работой и домашними делами и не знаете, что на самом деле происходит в доме и комплексе - спросите у "безработных алкоголиков".
    У которых есть все-таки время, деньги и руки не из одного места для установки видеонаблюдения.
    Домофон в подъезд не работает четвертый или пятый день, а все только выражают свою обеспокоенность консъержу.
    Вчера при новом консъерже был день открытых дверей и это никого не беспокоит, кроме сбора информации "безработными алкоголиками".
     
    Камеру снять минутное дело... и больше ни одной инициативы...
  17. Upvote
    Leo получил реакцию от Lyudmila в Заміна адміністраторів   
    PS: Если Вы так загружены работой и домашними делами и не знаете, что на самом деле происходит в доме и комплексе - спросите у "безработных алкоголиков".
    У которых есть все-таки время, деньги и руки не из одного места для установки видеонаблюдения.
    Домофон в подъезд не работает четвертый или пятый день, а все только выражают свою обеспокоенность консъержу.
    Вчера при новом консъерже был день открытых дверей и это никого не беспокоит, кроме сбора информации "безработными алкоголиками".
     
    Камеру снять минутное дело... и больше ни одной инициативы...
  18. Upvote
    Leo получил реакцию от Сергей Васильев в Реклама на доме и в подъездах   
    Видать владельцы салона красоты решили, что скамейку установили для подпирания их рекламы.
     


  19. Upvote
    Leo отреагировална Lyudmila в Заміна адміністраторів   
    Вы не обижайтесь, но все же Вы не правы. 
     
    Здорово что штампы у нас быстро и клише вешать любим. Как в анекдоте о невестке - юбка висит, значит виновата :) 
    Человека не знаем - но он алкаш и не работает. 
    А много безработных алкашей купили квартиры у нас  в ЖК? И имеют финансы на оплату счетов КЖС и камер? 
     
    И простите а кто "все говорят" ?  
    Мы с Вами тему камер не обсуждали и тему кто установил тоже. Я также как и Вы живу в 1а....
  20. Upvote
    Leo получил реакцию от Lyudmila в Заміна адміністраторів   
    PS: Если Вы так загружены работой и домашними делами и не знаете, что на самом деле происходит в доме и комплексе - спросите у "безработных алкоголиков".
    У которых есть все-таки время, деньги и руки не из одного места для установки видеонаблюдения.
    Домофон в подъезд не работает четвертый или пятый день, а все только выражают свою обеспокоенность консъержу.
    Вчера при новом консъерже был день открытых дверей и это никого не беспокоит, кроме сбора информации "безработными алкоголиками".
     
    Камеру снять минутное дело... и больше ни одной инициативы...
  21. Upvote
    Leo получил реакцию от Lyudmila в Заміна адміністраторів   
    Это все камеры, которые живые на данный момент в комплексе.
     

  22. Downvote
    Leo отреагировална KHOR в Заміна адміністраторів   
    Странно, у меня и моих знакомых и друзей не спрашивали об установке камеры в нашем доме. Поговорив, с десятком владельцев квартир практически у всех вопрос : "Кто и на каких условиях ведёт несанкционировный сбор информации за всеми жильцами?" И все говорят о какой-то пары человек с нашего дома безработных,  постоянно выпивающих в или вне комплекса в независимости от времени суток. Где получить информацию детально что происходит на самом деле и есть ли доверие к людям ведущим съемку?
  23. Upvote
    Leo получил реакцию от Сергей Васильев в Реклама на доме и в подъездах   
    Видать владельцы салона красоты решили, что скамейку установили для подпирания их рекламы.
     


  24. Upvote
    Leo получил реакцию от Lyudmila в Заміна адміністраторів   
    Устанавливали жильцы дома 1а.
    Была информация по доступу к камере в Viber-группе Соседи С1А.
  25. Upvote
    Leo отреагировална Bond в Претензії до мешканців житлового комплексу   
    Сами не положите, никто не сделает.... ..
    https://www.olx.ua/obyavlenie/prodazha-i-ustanovka-montazh-lezhachih-politseyskih-idn-IDlxJBe.html#fff9a63758
    Зеркала давно висят на выездах с придомовой?
×