Перейти к содержанию
Авторизация  
vil100

Договора.

Рекомендуемые сообщения

Уважаемые Жители "Зеленого острова" , название жилого комплекса не указывает на то что это строение принадлежит ТОВ " Ковальськая- Житлосервис". Хозяева этого комплекса ВЫ ! Как не странно , но именно Вы Жители комплекса являетесь хозяевами дома.

Теперь о договорах которые Вам пытаются всучить:

тут нельзя обойтись одной публикацией, так как много нюансов есть в Жилищном законодательстве.

Пишите, я помогу разобраться .

 

 

Чуть о договоре на предоставление услуг "Охраны"?

Зауваження до договору № 3 Про надання послуг. Яких не вказано. Договір наданий без дати та номера з печаткою і підписом Генерального директора.

Згідно законодавства України договір відноситься до третьої групи житлово-комунальних послуг, що передбачує його складання виключно за домовленістю сторін.

1 – наданий договір не відповідає вимогам заключення договорів , не вказані повні дані сторін. Не висвітлений предмет договору, права та обов’язки, відповідальності сторін. Кошторис не відповідає вимогам наказу Міністерства регіонального розвитку №390 від. 30.06.2012.

2 - Квартира № 51,вказана в договорі, не моя.

3 - Не вказана площа квартири.

4 – пункт 1.2 не зрозумілий, в чому полягають договірні відносини? Де складова тарифу, порядок розрахунку, копії договорів на обслуговування. І головне, необхідність даних послуг в такому об’ємі. З цього буде складатись пункт 1.3

5 – п.2.2 Платежі за даним договором вносяться споживачем до , або після 20 числа місяця, що настає за розрахунковим.

6 – Вказати розрахунковий рахунок и суму нарахувань згідно договору.

7 – пункт 2.3 вилучити, такий що не передбачений законодавством України.

Споживач має право: На що? На виконання зобов’язань виконавця! Все , крапка. Ця норма включає в себе весь перелік послуг в повному об’ємі і є невід’ємною частиною договору.

8- п.3.1.1 доповнити договір повним переліком послуг і їх можливих недоліків.

9- п.3.1.2 які конкретно недоліки? Вказати розмір зменшення оплати в випадку надання послуг в неповній мірі. Вказати якими актами регулюються претензії, надати форму актів для складання даних в порядку передбаченому законодавством.

10 – п.3.1.3 На дострокове розірвання договору в випадку неналежного його виконання сторонами.

11 – п.3.2.2 вилучити , «не передбачено Законодавством.»

12 – п.3.2.3 викласти в такій редакції «у разі збільшення витрат на послуги, звернутися до споживача з розрахунком нових витрат для узгодження ціни на послуги.»

13 – п.4.1.2 закладено в договорі на комунальні послуги з тією ж організацією – даний пункт вилучити.

14 – п.4.1.3 вилучити , не відповідає законодавству.

15- п.4.2.1 викласти в такій редакції «контролювати надання послуг адміністраторів, дотримуватись правил протипожежної безпеки, санітарних норм, щодо робочого місця адміністратора, та дотримання трудового законодавства (період роботи , відпочинку) та виконання функціональних обов’язків робітниками.»

16 – п.4.2.2. вилучити викласти в такій редакції «надати споживачеві розрахунки, що до необхідних змін до тарифу для погодження і затвердження останнім .»

17- п.5.1; 5.2 вилучити , викласти в такій редакції « Сторони несуть відповідальність за порушення зобов’язань відповідно Законодавства України.

18- п.6.1 змінити – «….договір складається строком на рік ….» І далі по тексту.

19- п.6.3 … ці обставини, доповнити « а також в наслідок неналежного виконання зобов’язань, що до предмету договору сторонами.»

20 – п.8.1 викласти в такій редакції «Адміністратор діє на підставі інструкції яка є додатком до цього договору.»

21 – п.8.2 замінити «Адміністратор діє на підставі інструкції і вона повинна бути погоджена з споживачем , та не порушувати трудове законодавство».

22- п.8.3, 8.4 вилучити. Замінити на « Виконавцю облаштувати робочі місця адміністраторів згідно норм і правил:

1- не допускати використання ними обігрівачів, електричних чайників, холодильників і інших електричних приладів.

2- облаштувати окремими засобами контролю , облік електроенергії, теплової енергії, гарячого і холодного водопостачання і водовідведення.»

КОШТОРИС : Розрахунок в нашому випадку - проводиться на будинок 1б і тільки. Розрахунок оплати проводиться згідно законодавства, адміністратор є робітником ТОВ «Ковальська - Житлосервіс» , перебуває в штаті підприємства, звідси і розрахунок. Придбання інвентарю і миючих засобів закладені в тарифі на утримання будинків, і не відноситься до обов’язків адміністраторів, вони не є прибиральниками, не обманюйте людей. По облаштуванню робочого місця, надайте кошторис робіт, якщо ці роботи не були передбачені в витратах на будівництві. Також хочу почути аргументовану відповідь на необхідність встановлення і оплати такого дорогого способу зв’язку адміністратора.

Крім того я не бачу потреби в забезпеченні та контролю пропускного режиму на прибудинковій території сторонньою організацією. Пропускна система не працює , не кажучи про захисний режим на території. Шлагбаум відкривати має можливість кожен самостійно з допомогою пультів управління, в крайньому випадку , це може робити любий адміністратор, технічні умови для цього є. Не бачу необхідності платити ні за що стороннім організаціям, ця послуга може виконуватися силами товариства. Крім того , в договорі ,не вказані функціональні обов’язки, залученої організації, незрозумілий сам предмет договору на співпрацю. Що він передбачає? Відкривати , закривати шлагбауми, за 15000 грн в місяць, чи може цей договір передбачає охорону території ? Питання - чому в такому випадку ці зобов’язання не виконуються? За що я повинна платити? Витрати в розмірі 0,2239 грн. вважаю безпідставними.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Это мои замечания по договору.

 

Вообще эти услуги предусмотрены как дополнение к договору обслуживания домов... Место консьержа должно отвечать требованиям СНИП или ДБН как угодно к оборудованию мест охраны.Администраторы,как работники ЖЕКа должны иметь условия труда соответствующие КЗОТ Украины о Труде. Должны быть расписаны права о обязательства. Время отдыха ,продолжительность смены, должностные инструкции... Администратор не обязан убирать хол и ступени,за эти работы получает деньги уборщица. Она должна выполнять уборку согласно своих обязанностей. Кроме того пользование электричеством, водой,канализацией, отоплением, не предусмотрено к оплате освещения мест общего пользования. Если организовали службу охраны, значит расходы на содержания этой службы должны покрывать расходы на вышеуказанные услуги.Для этого ЖЕК должен установить отдельные приборы учета.

Выходит мы платим за охрану и еще за холодильники, чайники,камины, туалет,воду горячую и холодную...

это не правильно.

И последнее - Мы с Вами нанимаем на работу Администраторов, в следствии чего Обязанности последних должны быть согласованы с Нами!

В ином случае Мы имеем право не оплачивать услуги. Не подписывать договор!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

И еще, я думаю правильным - вопрос одного из Жителей " почему оплата охраны начисляется от м2 площади квартиры? это что оплата за отопление? Какая разница у вас однокомнатная или четырехкомнатная квартира? Есть отдельная квартира - платите определенную сумму.

другой вопрос если этот договор будет присоединен к договору обслуживания. тогда и расчеты должны быть другими.

И последнее !!! Администраторы это работники ЖЭКа и отсюда расчет заработной платы. Судя по расценкам заложенным в договора - эти Люди должны получать по 7 тыс.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Договор обслуживания:

Мои замечания.

Зауваження договір 1. Надання послуг ….. наданий без номеру договору, з датою 28.04.2015 підписом Генерального директора і печаткою.

п.2 – пропущені норми закону «Постанова КМУ №869 від 01.06.2011, Розпорядження КМДА № 795 від 25.05.2013», не вказані дані про сайт www.gioc-kmda.riev.ua і забута норма про права споживача на отримання копій вказаних документів від виконавця послуг.

п.5 – розрахунковим періодом є календарний місяць. ( не потрібно вигадувати інше).

п.7 – доповнити «через будь-яку банківську установу або поштове відділення»

п.8 – видалити, як такий що не передбачений законом.

п.9, зазначити як п.8 і доповнити «згідно розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (КМДА №307 від 09.03.2011).

п.10- зазначити як п.9 , підпункт 3- вилучити слова ….та при відповідальному документальному підтвердженні… це не передбачено законом, по цьому питанню є пряма норма законодавства. Також підпункт 4 , підпункт 7 – вилучити …розмірі…, доповнити « ..у визначеному чинним законодавством порядку.» (див. КМДА №140 від 03.02.2011).підпункт 9 – вилучити. Який договір купівлі-продажу, Ви про що? Я є власником, копії документів у Вас, подивіться їх перед тим , як писати нісенітниці.

п.11- підпункт 5 – вилучити, підпункт 11 –вилучити. (як такі, що не передбачені законом.)

п.12 – підпункт 3 – вилучити з тієї ж причини.

п.13 – підпункт 2, не подавати … інформацію , а надавати. Це різні слова за значенням.

На цьому зупинюсь. Всі зауваження до наданого договору - викладені в відкоректованому договорі, додаток №1 до листа – зауваження. Прошу підписати договір і направити мені.

Зауваження до додатку :

Прошу перерахувати тариф затверджений Рішенням КМДА №210 від 06.03.2015. , так як данні надані Вами для затвердження в КМДА, не відповідають дійсності.

Як приклад:

1 – вказані витрати на Дератизацію = 0,0026 , звідки виникла ця послуга? Збір сміття виконується в контейнери, які знаходяться за межами будинку. Проводити роботи по виконанню даної послуги в непрацюючих сміттєзбірниках нема необхідності.

2 – прибирання прибудинкової території при площі будівлі 850 м2 = 0,6939 грн. ,будинок 1а = 817м2 і сплачує = 0,5916 грн. Різниця в 37 м 2 дорівнює 0,1023 грн. Що за розрахунки? Чому озеленення 1б =1210м2, а 1а = 315 м2? Надайте план прибудинкової території.

3 - прибирання сходових клітин : при площі 3572 м2 ціна = 0,3819 грн. а в будинку 1а, при площі 3375 м2 = 0,2559грн. Виходить 444м2, Ви оцінили + 0,126 грн . Це третина тарифу 0,3819 ? Крім того , прибирання сходових клітин не проводиться згідно законодавства. Думаю ліпше відмовитись від цієї послуги, прибирати самому і зберегти нерви Вам і собі.

4 – технічне обслуговування ліфтів = 0,2844 грн. за 4(чотири) ліфти, в будинку 1а = 0,2626 грн. Це при однаковій кількісті ліфтів і етажності будинків. При цьому один ліфт (вантажний) у нашому будинку не пропрацював навіть дня. Це я також , про енергопостачання ліфтів.

5 – диспетчеризація = 0,0412 грн. , проти = 0,0388 грн. в будинку 1а.

6 – освітлення місць загального користування = 0,3219 грн. ціна до 06.03.2015 року була = 0,1971грн. при тарифі 4,30 грн. як тепер. При житловій площі квартири 55,3 м2, до сплати виходить 17,80 грн. Я сплачую за електроенергію згідно показникам лічильника в моїй квартирі до 30,00 грн. Виходить , Вам необхідно сплатити 60 – 70 % від власного споживання? Я користуюсь кожного дня : електроплитою, духовою шафою, холодильником і іншими приладами. Як це зрозуміти? Звідки такі норми споживання? Я розумію, служба консьєржів використовує електроенергію для своїх цілей ,але не думаю , що в таких розмірах. Крім того половина освітлення будинку не працює. Надайте документи по фактично проведених виплатах згідно показам лічильника і розрахунковою вартістю послуги.

Крім того, в Ваших розрахунках вказано 3(три) дитячих майданчика, в наявності є 2 (два), що це значить? Майданчик для відпочинку = 242 м2 віднесли до будинку 1б, де він?

Зважаючи на те , що Постановою КМУ №869 від 01.06.2011року і наказом Міністерства регіонального розвитку №390 від 30.07.2012 наголошується, що інформація повинна бути повною, змістовною і достовірною (п 2.7. наказу), прошу надати розрахунки тарифів і надати звіт за фактично витрачені кошти за звітній період з 01.01.2015 року по червень 2015 року.

 

Вы зайдите на сайт www.gioc-kmda.riev.ua и увидите много интересного! Оказывается у нас есть много чего о чем мы и не подозреваем. И за что с нас снимают деньги.

Люди ! надо действовать. Пишите на сайт office.pbg@kovalska.com.ua о всех притензиях. Не забудьте указать свои данные. Они обязаны ответить на Ваше обращение. Потом можно жаловаться в КМДА И Выше...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Следующее !

Договор о Предоставлении услуг отопления....

Зауваження до договору № 2 Про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної ….. проект наданий без номеру договору і числа складання даного, з підписом Генерального директора і печаткою.

п.2 – підпункт 2,3 вилучити.

п.3 – підпункт 2 вилучити.

п.4 – заповнити стовбці з номером лічильників, їх показниками на момент складання договору, місцями їх встановлення.

п.6 – привести в відповідність до типового договору, згідно законодавства.

п.9 – Розрахунковим періодом є календарний місяць. Платежі вносяться … – інше вилучити.

п.11- За наявності у квартирі …. плата за нормативами (нормами) не допускається. – інше вилучити.

п.14- вилучити, як такий що не передбачений законом.

п.16- підпункт 10 . Згідно Закону, починаючи з підписання договору оренди № 103146 від. 04.11.2013 , дивіться зауваження до договору, звертаю увагу! Споживач має право на !!! «періодичну повірку, обслуговування та ремонт квартирних засобів обліку, у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж». Це відноситься і до обов’язків виконавця!!!! Не можу зрозуміти причин грубого порушення законодавства України з Вашого боку при складанні договорів.

Всі зауваження до наданого договору - викладені мною в відкоректованому договорі, додаток №2 до листа – зауваження. Прошу підписати і повернути один екземпляр мені.

 

По этому договору хочу отметить, что юристы Ковальськой вообще обнаглели! Снова не заложена норма поверки счетчиков за счет исполнителя услуг, еще составление каких то дополнительных актов о качестве услуг.

Не говорю о том, что у нас своя котельня и тариф с учетом транспортировки теплоносителя не совсем подходит к нам! А точнее Нас снова ИМЕЮТ!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

... могу выложить проект договора согласно Законодательста!

Еще- Договора ЖКХ не составляются на три года , срок действия договора предусмотренный законом , один год! Никаких трех лет!

 

Внимание !

Договора должны быть перезаключены , в связи с решением КМДА "згідно розпорядженню КМДА № 210 від 06.03.2015р" !!!!Утверждены тарифы, должны быть составлены новые договора! Читайте Закон.

 

А как Вы решите подписывать предложенный вариант или дать замечания, зависит от Вас!

 

И последнее - Вы и Только Вы являетесь хозяевами домов! Ковальская Житлосервис - это эксплуатирующая организация, может есть основание заменить ее? Закон по этому вопросу принят. Что скажете?

Тогда надо срочно собирать собрание и составлять протокол.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

И еще, я думаю правильным - вопрос одного из Жителей " почему оплата охраны начисляется от м2 площади квартиры? это что оплата за отопление? Какая разница у вас однокомнатная или четырехкомнатная квартира? Есть отдельная квартира - платите определенную сумму.

другой вопрос если этот договор будет присоединен к договору обслуживания. тогда и расчеты должны быть другими.

И последнее !!! Администраторы это работники ЖЭКа и отсюда расчет заработной платы. Судя по расценкам заложенным в договора - эти Люди должны получать по 7 тыс.

C выделенным текстом не согласен, для меня это существенная разница, как в моральном так и материальном плане.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Если есть разница.

Ваше решение! Это договор относиться к третей группе договоров, Вы можете платить сколько Вам заблагорассудится, платите согласно своему решению.

Я не против.

Просто, еще раз настаиваю - и объясняю:

оплата труда Администраторов зависит не от площади квартиры а от их количества.

Что находиться за дверью Вашей квартиры не должно быть поводом беспокойства Администратора.То ли у Вас одна комната фаршированная, то ли пустая четырехкомнатная ее это не волнует.Она следит за пропускным режимом и чем меньше квартир тем легче работать, меньше жильцов запоминать надо. :)

 

Оплата согласно м2 это совсем другой подход к договору. тогда договор о оплате труда администраторов надо присоединять к договору обслуживания и производить совсем другой расчет.

извините - это совсем другой вопрос, тут много нюансов, я говорил.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Почему Вы решили, что все жильцы хотят наличие администраторов? Лично я не нуждаюсь в их услугах, два года содержим дармоедов, за это время они показали себя в работе не в лучшем виде, считаю что наличие электронного пропуска достаточно.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я с Вами солидарен.

В замечании к договору о содержании охраны я указал о нецелесообразности оказания данной услуги в том виде которую нам предлагают.

Посмотрите еще раз внимательно - тему "Договора".

У нас в ЖЭД что в подвале Дома 1 сидят 7 бездельников которым мы платим зарплату и которые ничего не решают,так как ни имеют полномочий.

Руководителем является Муляр. все точка. Зачем кормить бездельников?

Вот тема для решения вопроса!

Администраторы это только вершина Айсберга. \

 

Я Вам говорил , не хотите не платите. Договор не обязательный для подписания в той редакции которую Вам предлагают. Откажитесь от подписи. Обоснуйте отказ и все дела.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

vil100, спасибо за информацию. Вы только недавно купили квартиру и начали осуществлять заключение всех договоров? Потому как для немалого количества участников форума этот этап должен быть давно пройденным. Или ЖЕК начал процесс перезаключения договоров согласно "розпорядження КМДА № 210 від 06.03.2015р".

 

Судя по всему у вас должны быть примеры жалоб/заявлений с полными адресатами и т.д. Не могли бы вы поделиться ими, чтобы другим не нужно было проделывать работу, аналогичную вашей? Лично я бы с удовольствием попытался добиться уменьшения своих платежек.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

 

И еще, я думаю правильным - вопрос одного из Жителей " почему оплата охраны начисляется от м2 площади квартиры? это что оплата за отопление? Какая разница у вас однокомнатная или четырехкомнатная квартира? Есть отдельная квартира - платите определенную сумму.

другой вопрос если этот договор будет присоединен к договору обслуживания. тогда и расчеты должны быть другими.

И последнее !!! Администраторы это работники ЖЭКа и отсюда расчет заработной платы. Судя по расценкам заложенным в договора - эти Люди должны получать по 7 тыс.

C выделенным текстом не согласен, для меня это существенная разница, как в моральном так и материальном плане.

 

думаю жильцам которые имеют  4х комнатную квартиру и платят за охрану по метражу , для них это тоже моральная и материальная разница! если образно взять  что владелец 4х комнатной кв имеет 1дин автомобиль ,а владелец однокомнатной 4ре !!! и он приезжая не может запарковать авто,так как 4авто хозяина который платит за 1комнатную квартиру запарковал их 4ре! как то так.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

К своему несчастью я купил квартиру еще в 2013 году. Таки недавно. После получения документов на право собственности, уже как год воюю с ЖЭКом. Наконец заставил их переделать договора. При получении ключей для проведения ремонта с Вами были заключены договора аренды. В договоре есть пункт о перезаключении договоров при получении прав собственности. Но ЖЭК не хочет этого делать. Так как втюхал договор который снимает всю ответственность с исполнителя услуг. А мы ,как потребители остались бесправными.

Я писал согласно принятому решению о утверждению тарифов КМДА ЖЭК обязан перезаключить договора. потому что все это время мы платили по неутвержденным тарифам и не на тот счет. У нас брали деньги за оплату платежек, хоть это норма заложена в тарифе и прочие нюансы.

Примеры жалоб и актов имеются на форуме, слава богу жильцы снабдили соседей этой информацией. Так что не трудно посмотреть, что по чем и где. Законодательство в этом вопросе не поменялось.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я с Вами солидарен.

В замечании к договору о содержании охраны я указал о нецелесообразности оказания данной услуги в том виде которую нам предлагают.

Посмотрите еще раз внимательно - тему "Договора".

У нас в ЖЭД что в подвале Дома 1 сидят 7 бездельников которым мы платим зарплату и которые ничего не решают,так как ни имеют полномочий.

Руководителем является Муляр. все точка. Зачем кормить бездельников?

Вот тема для решения вопроса!

Администраторы это только вершина Айсберга. \

 

Я Вам говорил , не хотите не платите. Договор не обязательный для подписания в той редакции которую Вам предлагают. Откажитесь от подписи. Обоснуйте отказ и все дела.

 

мне уже более года готовят новый договор. Замечания и предложения дала еще в начале 2014. 

По воде, теплу и содержанию переделали, а по охране и администраторам - нет. 

 

По сути данный догвор должен носить характер техзадания, на основе которого разрабатывать должностную инструкцию и искать охрану. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

мы в договор внестли оплату по календарному месяцу, до 20 числа месяца следующего за отчетным. 

В итоге - платежки получаю как  все, оплачиваю по своему догвору и имею долг в платежках. 

в бухгалтерию звонила и писала - ответ "у нас система так считает"

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

думаю жильцам которые имеют  4х комнатную квартиру и платят за охрану по метражу , для них это тоже моральная и материальная разница! если образно взять  что владелец 4х комнатной кв имеет 1дин автомобиль ,а владелец однокомнатной 4ре !!! и он приезжая не может запарковать авто,так как 4авто хозяина который платит за 1комнатную квартиру запарковал их 4ре! как то так.

Не знаю успокоит ли это ваш пыл Григорий, но у меня нет ни одного автомобиля.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

... могу выложить проект договора согласно Законодательста!

Еще- Договора ЖКХ не составляются на три года , срок действия договора предусмотренный законом , один год! Никаких трех лет!

 

Внимание !

Договора должны быть перезаключены , в связи с решением КМДА "згідно розпорядженню КМДА № 210 від 06.03.2015р" !!!!Утверждены тарифы, должны быть составлены новые договора! Читайте Закон.

 

А как Вы решите подписывать предложенный вариант или дать замечания, зависит от Вас!

 

И последнее - Вы и Только Вы являетесь хозяевами домов! Ковальская Житлосервис - это эксплуатирующая организация, может есть основание заменить ее? Закон по этому вопросу принят. Что скажете?

Тогда надо срочно собирать собрание и составлять протокол.

В комплексе уже создана инициативная група. На сегоднешний день собираю информацию о собственниках квартир (нежилых помещений уже сеть) плюс готовлю информационное письмо которое будет вывешено в каждом подъезде и будут сделаны опросники для жильцов по вопросу формы управления комплексом в связи с новым законом.

Мой телефон 097-067-13-94 Александр Дом 1-а

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Пожалуйста, войдите, чтобы комментировать

Вы сможете оставить комментарий после входа в



Войти
Авторизация  

×