Перейти к содержанию

Рекомендуемые сообщения

Залишайте свої коментарі та побажання.  Думаю приємних моментів майбутнім клієнтам не додасть.  https://www.facebook.com/VeryWellCafe/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Залишайте свої коментарі та побажання.  Думаю приємних моментів майбутнім клієнтам не додасть.  https://www.facebook.com/VeryWellCafe/

уже :) 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Текст иска

 

До Шевченківського районного суду міста Києва

03680 м. Київ, вул. Дегтярівська, 31-А

 

ПОЗИВАЧ 1:

Нагорний Олександр Станіславович

04112 м. Київ, вул. Сікорського, 1-а кв. 74

тел: 067 467-72-24

 

ПОЗИВАЧ 2:

Колібаба Олександр Миколайович

04112 м. Київ, вул. Сікорського, 1-а кв. 98

тел: 099 641-51-78

 

ПОЗИВАЧ 3:

Ячна Людмила Леонідівна

04112 м. Київ, вул. Сікорського, 1-а кв. 53

тел: 096 222-87-87

 

ВІДПОВІДАЧ:

Товариство обмеженою відповідальністю

«ВЕРІ ВЕЛЛ СТАНДАРТ»

код ЄДРПОУ 39224986

03150 м. Київ, вул. Димитрова, 6

тел: (044) 490-71-70

 

ТРЕТЯ ОСОБА -1 на стороні ПОЗИВАЧА:

Київська місцева прокуратура № 10

04050 м. Київ вул. Артема, 89

тел: (044) 428-93-90

 

ТРЕТЯ ОСОБА - 2 на стороні ПОЗИВАЧА:

Товариство обмеженою відповідальністю

«Ковальська-Житлосервіс»

02140 м. Київ, вул. Є. Чавдар, 3

тел: (044) 569-84-08

 

ТРЕТЯ ОСОБА - 3 на стороні ПОЗИВАЧА:

Департамент з питань державного

архітектурно-будівельного контролю міста Києва

виконавчого органу Київської міської ради

(Київської міської державної адміністрації)

01001 м. Київ, вул. Хрещатик, 32

тел: (044) 279-61-46

 

 

Позовна заява

про приведення будинку у первісний стан, у відповідності до технічної документації до здійснення робіт по переплануванню

із заявою про забезпечення позову

 

Мешканцям будинку № 1-а ЖК «Зелений острів» по вул. Сікорського, 1-а в м. Києві, стало відомо про те що, власник нежитлового приміщення (під ресторан) (ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕРІ ВЕЛЛ СТАНДАРТ", код ЄДРПОУ: 39224986) (надалі-Відповідач) яке розташоване в нашому будинку намагався та намагається розмістити окремі вхідні групи шляхом розширення віконних отворів до дверних, одне з яких повинно слугувати для розміщення розвантажувально-навантажувальної рампи шляхом її прибудови до фасаду будинку, тим самим внести зміни в генеральний план будинку, при цьому не маючи на це від співвласників ніякої згоди.

 

Також, Відповідач самовільно втрутився та змінив вентиляційну систему що розташована в підвалі будинку та проложив окрему додаткову вентиляційну шахту на другому поверсі нежитлового приміщення а також розмістив на даху нежитлової будівлі яка прилягає до житлового будинку

 

Здійснюючи перепланування нежитлового приміщення Відповідач втручається в несучі конструкції нежитлового приміщення що становить небезпеку для всіх мешканців будинку.

 

26 жовтня 2017 року, Відповідач самовільно без дозвільних на те документів та без погодження із співвласниками самовільно здійснив зміну фасаду будинку шляхом розширення одного із віконних отворів до дверних для розташування окремого входу до ресторану. На робочому проекті (копія додається) Відповідач планує розмістити відразу ТРИ вхідні групи.

 

Відповідач намагається без дозвільних документів просто взяти і організувати нові вхідні групи до свого приміщення, а це самовільно здійснити без відповідних погоджень не можливо, по-перше –створення вхідної групи це завжди зміна несучих конструкцій, а для цього слід провести будівельний розрахунок, щоб переконатися в безпеці робіт (достатньої міцності зовнішньої стіни) а цього зроблено Відповідачем не було, жодних документів співвласникам для ознайомлення не було надано.

 

По-друге - прибудована розвантажувально-навантажувальна рампа буде перебувати на прибудинковій території, яка проходить по периметру будівлі і перебуває у спільній власності співвласників. Тому, Відповідач повинен був ініціювати проведення загальних зборів усіх співвласників і отримати від них дозвіл. Також зміна геометрії будівлі в обов'язковому порядку погоджується з балансоутримувачем.

 

Окрім того, 26 жовтня 2017 року, мешканцями будинку самотужки було припинено свавілля Відповідача щодо зміни фасаду будинку та було викликано представників поліції, під час з’ясування обставин представники Відповідача навіть працівникам поліції не змогли надати копії дозвільних документів у зв’язку з чим працівники поліції заборонили здійснювати будівельні роботи до з’ясування всіх обставин та надання відповідних документів для ознайомлення.

Відповідно до ст. 382 Цивільного Кодексу України власникам квартири у дво-або багатоквартирному житловому будинку належать на праві спільної сумісної власності приміщення загального користування, опорні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання за межами або всередині квартири, яке обслуговує більше однієї квартири, а також споруди, будівлі, які призначені для забезпечення потреб усіх власників квартир, а також власників нежитлових приміщень, які розташовані у житловому будинку.

 

Відповідно до п. 2 ст. 10 Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду” власники квартир багатоквартирних будинків є співвласниками допоміжних приміщень будинку, технічного обладнання, елементів зовнішнього благоустрою, і зобов'язані брати участь у загальних витратах, пов'язаних з утриманням будинку і прибудинкової території відповідно до своєї частки у майні будинку.

 

Згідно Конституційного суду України від 02 березня 2004 року про офіційне тлумачення положень пункту 2 статті 10 Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" суд вирішив:

«1. В аспекті конституційного звернення і конституційного подання положення частини першої статті 1, положення пункту 2 статті 10 Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" (2482-12) треба розуміти так:

1.1. Допоміжні приміщення (підвали, сараї, комірчини, горища, колясочні і т.ін.) передаються безоплатно у спільну власність громадян одночасно з приватизацією ними квартир (кімнат у квартирах) багатоквартирних будинків. Підтвердження права власності на допоміжні приміщення не потребує здійснення додаткових дій, зокрема створення ОСББ, вступу до нього.

1.2. Власник (власники) неприватизованих квартир багатоквартирного будинку є співвласником (співвласниками) допоміжних приміщень нарівні з власниками приватизованих квартир».

 

Згідно рішення Конституційного суду України від 9 листопада 2011 року про офіційне тлумачення положень пункту 2 статті 10 Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" … суд вирішив: «…власники квартир дво-або багатоквартирних житлових будинків та житлових приміщень у гуртожитку, незалежно від підстав набуття права власності на такі квартири‚ житлові приміщення‚ є співвласниками допоміжних приміщень у будинку чи гуртожитку, технічного обладнання, елементів зовнішнього благоустрою».

Рішення Конституційного Суду України є остаточним, обов'язковим до виконання на території України, і не може бути оскаржено.

 

Таким чином, питання реалізації права спільної сумісної власності регулюється, зокрема, ст. 369 Цивільного Кодексу України, а саме, співвласники майна, що є у спільній сумісній власності, володіють і користуються ним спільно, якщо інше не встановлено домовленістю між ними. Розпорядження майном, що є у спільній сумісній власності, здійснюється за згодою всіх співвласників.

 

ЗОВНІШНЯ СТІНА і несучі стіни це спільна власність усіх мешканців будинку. Окремий власник може декорувати ці стіни зсередини, але не має права їх знищувати.

 

На запитання мешканців чи має Відповідач дозволи від мешканців будинку та відповідні дозволи на проведення робіт з перепланування, реконструкції та інш., відповіді отримано не було.

 

Отже, виходить що Відповідач нежитлового приміщення немає відповідного дозволу на проведення робіт з перепланування, реконструкції та інш., та фактично не може його мати без дозволу на проведення даних робіт мешканців будинку, а мешканці будинку свого дозволу не давали. Для отримання даного дозволу відповідних державних органів потрібно надати копії в тому числі проект переобладнання, реконструкції або перепланування та згоду власника, співвласників або уповноважених ними осіб.

 

Прибудовуючи рампу Відповідач тим самим має намір самовільно зайняти прибудинкову територію.

Прибудинко́ва територія — це встановлена за проектом розподілу територія житлового кварталу (мікрорайону) та проектом забудови земельна ділянка багатоквартирної не садибної забудови, яка необхідна для розміщення та обслуговування житлового будинку (будинків) і пов'язаних з ним господарських та технічних будівель і споруд.

 

Прибудинкова територія встановлюється для будинку (будинків) і не може виділятися для частини будинку (блоку, поверху, секцій квартир).

 

З огляду на вищенаведене Відповідач САМОВІЛЬНО намагається та зайняти частину прибудинкової території та самовільно без відповідних на те дозволів державних установ здійснити переобладнання, реконструкцію чи то перепланування будинку.

 

Ремонтні роботи із переплануванням і частковим демонтажем несучих стін будинку, тривають до цього часу. Дозвіл та проектна документація на проведення ремонтних робіт, пов’язаних з переплануванням приміщень та втручанням в несучі конструкції будинку відсутні що доводиться відповідями компетентних органів влади (копії додаються).

З причини таких неправомірних дій Відповідача у будинку з’явились тріщини (фото додається).

 

Окрім того, Відповідачем виконуються роботи по заміні та перекладці інженерних комунікацій, що прокладені в підвальних приміщеннях також було здійснено втручання у вентиляційну мережу будинку.

 

Співвласники у спільній сумісній власності (ст. 369 ЦК України) володіють і користуються майном спільно. Тобто, відповідач, який володіє майном на відповідній правовій підставі. перед початком ремонтних робіт з перепланування мав не лише отримати відповідний дозвіл в органів влади, а й отримати згоду інших мешканців будинку як співвласників у багатоквартирному будинку.

 

Згідно з ч.1 ст.376 ЦК України, житловий будинок, будівля, споруда, інше нерухоме майно вважаються самочинним будівництвом, якщо вони збудовані або будуються на земельній ділянці, що не була відведена для цієї мети, або без відповідного документа, який дає право виконувати будівельні роботи чи належно затвердженого проекту, або з істотними порушеннями будівельних норм і правил.

 

Відповідно до п. 1.4. Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом №76 від 17.05.2005 року Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства переобладнання і перепланування жилих будинків, жилих і нежилих у жилих будинках приміщень дозволяється робити після одержання дозволу виконавчого комітету місцевої Ради народних депутатів відповідно до законодавства, а саме:

1.4.2. Переобладнання жилих будинків, жилих і нежилих у жилих будинках приміщень містить у собі - улаштування в окремих жилих будинках, жилих і нежилих у жилих будинках приміщень індивідуального опалення та іншого інженерного обладнання, перенесення нагрівальних, сантехнічних і газових приладів; влаштування і переобладнання туалетів, ванних кімнат, вентиляційних каналів.

1.4.3. До елементів перепланування жилих приміщень належать: перенесення і розбирання перегородок, перенесення і влаштування дверних прорізів, улаштування і переустаткування тамбурів, прибудова балконів на рівні перших поверхів багатоповерхових будинків.

1.4.4. Переобладнання і перепланування жилих будинків, жилих і нежилих у жилих будинках приміщень, що призводять до порушення тривкості або руйнації несучих конструкцій будинку, погіршення цілісності і зовнішнього вигляду фасадів, порушення вимог протипожежної безпеки та засобів протипожежного захисту, не допускається. Перепланування жилих будинків, жилих і нежилих у жилих будинках приміщень, що погіршує умови експлуатації і проживання всіх або окремих громадян у будинку або квартирі, не допускається.

1.4.5. Для одержання дозволу на переобладнання або перепланування жилих будинків, жилих і нежилих у жилих будинках приміщень їх власник або уповноважена ним особа, наймач (орендар) приміщення за згодою його власника подають до органу місцевого самоврядування заяву про надання дозволу на переобладнання або перепланування та, у разі необхідності, можуть подаватися такі документи: - копія свідоцтва на право власності або договору найму (оренди) приміщення; - копія поповерхових планів, завірених в установленому порядку; - проект переобладнання або перепланування жилих будинків, жилих і нежилих у жилих будинках приміщень, погоджений в установленому порядку; - згода власників, співвласників (наймачів) або уповноважених ними осіб на переобладнання та перепланування приміщень, що перебувають у їх спільній власності.

1.4.6. Власник, наймач (орендар) жилого будинку, жилого чи нежилого у жилому будинку приміщення, що припустив самовільне переобладнання або перепланування, що призводить до порушення конструктивних елементів або засобів протипожежного захисту, зобов'язаний за свій рахунок привести це приміщення до попереднього стану. У разі, якщо самовільне перепланування або переобладнання приводить до погіршення технічного стану жилого будинку в цілому та порушуються права інших споживачів, зазначені роботи виконуються виконавцем послуг, питання відшкодування вартості цих робіт власником, наймачем (орендарем) жилого будинку, жилого чи нежилого у жилому будинку приміщення вирішується у судовому порядку.

 

Відповідно до ст. 201 ЦК України особистими немайновими благами, які охороняються цивільним законодавством, є: зокрема, здоров'я та життя. Згідно ст. 282 ЦК України фізична особа має право вимагати усунення небезпеки, створеної внаслідок підприємницької або іншої діяльності, яка загрожує життю та здоров'ю.

 

Залучення третьою особою на стороні позивача – Прокуратури Шевченківського району – зумовлене суспільною небезпекою дій Відповідача.

 

Отже, право позивачів на безпечні умови проживання та право співвласників багатоквартирного будинку порушено протиправною діяльністю Відповідача.

 

Згідно ст. 114 ЦК України позови, що виникають з приводу нерухомого майна, пред'являються за місцезнаходженням майна або основної його частини.

 

Відповідно до ст.ст. 3, 118 ЦПК України позивач має право на звернення до суду з позовом про захист власних прав та охоронюваних законом інтересів.

 

Враховуючи вказане, а також керуючись ст.ст. 382, 201, 369, 282 ЦК України, -

 

ПРОШУ:

 

1. Заборонити Товариству з обмеженою відповідальністю «ВЕРІ ВЕЛЛ СТАНДАРТ» - код за ЄДРПОУ 39224986 здійснювати перепланування приміщень загального користування та допоміжних приміщень, втручатися в опорні конструкції будинку, змінювати механічне, електричне, сантехнічне, вентиляційне та інше обладнання за межами приміщення ТОВ «ВЕРІ ВЕЛЛ СТАНДАРТ» у будинку № 1-а по вул. Авіаконструктора Сікорського у м. Києві.

2. Заборонити Товариству з обмеженою відповідальністю «ВЕРІ ВЕЛЛ

СТАНДАРТ» - код за ЄДРПОУ 39224986 змінювати конфігурацію прибудинкової території будинку № 1-а по вул. Авіаконструктора Сікорського у м. Києві та розташованих на ній пішохідних доріжок, під’їздів до будинку;

3. Заборонити Товариству з обмеженою відповідальністю «ВЕРІ ВЕЛЛ

СТАНДАРТ» - код за ЄДРПОУ 39224986 видаляти зелені насадження прибудинкової території будинку № 1-а по вул. Авіаконструктора Сікорського у м. Києві;

4. Зобов’язати Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕРІ ВЕЛЛ

СТАНДАРТ» - код за ЄДРПОУ 39224986 привести будинок № 1-а по вул. Авіаконструктора Сікорського у м. Києві та прибудинкову територію у первісний стан, у відповідності до технічної документації до здійснення робіт по переплануванню.

5. Зобов’язати Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕРІ ВЕЛЛ

СТАНДАРТ» - код за ЄДРПОУ 39224986 демонтувати промислові конденсаторні блоки охолодження з даху нежитлового приміщення яке прилягає до будинку 1-а по вул. Авіаконструктора Сікорського у м. Києві.

6. Зобов’язати Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕРІ ВЕЛЛ

СТАНДАРТ» - код за ЄДРПОУ 39224986 привести вентиляційні шахти в підвальному приміщенні та другому поверсі (нежитлового приміщення) вбудинку в будинку 1-а по вул. Авіаконструктора Сікорського у м. Києві в первісний стан.

7. Зобов’язати Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕРІ ВЕЛЛ

СТАНДАРТ» - код за ЄДРПОУ 39224986 привести віконні блоки на першому поверсі нежитлового приміщення в первісний стан в будинку 1-а по вул. Авіаконструктора Сікорського у м. Києві.

8. Заборонити Товариству з обмеженою відповідальністю «ВЕРІ ВЕЛЛ СТАНДАРТ» - код за ЄДРПОУ 39224986 - вчиняти дії, спрямовані на проведення ремонтних робіт з перепланування приміщень (першого, другого поверху та підвального приміщення), які знаходяться у будинку 1-а по вул. Авіаконструктора Сікорського у м. Києві - до закінчення розгляду справи по суті.

 

Додаток:

1. квитанція про сплату судового збору за подання позову;

2. квитанція про сплату судового збору за подання заяви про забезпечення позову;

3. позовна заява;

4. заява про забезпечення позову;

5. копії листів звернень до ТОВ «Ковальської-Житлосервіс»;

6. копії листів звернень до ТОВ «Вері Велл Стандарт»;

7. копії відповідей з ДАБК;

8. копії відповідей ТОВ «Ковальська-Житлосервіс»;

9. фотокартки (віконні блоки, вентканали, фасад будинку);

10. копія витягу з держ реєстру речових прав на нерухоме майно Відповідача.

Позов ЗО Вери Велл.doc

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Где юрист?

 

Добрый вечер. Вопрос к юристу: проводился ли анализ судебной практики по данной категории дел?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Где юрист?

 

Добрый вечер. Вопрос к юристу: проводился ли анализ судебной практики по данной категории дел?

будет немного позже. 

у него ребенка скорая забрала 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Где юрист?

 

Добрый вечер. Вопрос к юристу: проводился ли анализ судебной практики по данной категории дел?

Добрый, проводился, все решения касательно изминения фасада здания и перепланировки без согласования с совладельцами были удовлетворены

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Соседи - юристы

у кого есть возможность составить претензию на КЖС касательно не выполнения обязательств по содержанию дома и разрушению фасадов? 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

соседи у кого какие есть запросы - ответы по ресторану, придомовой - выкладывайте в форум

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

ресторана? 

я бы тоже хотела это знать. 

но есть собственники, а в хоз деятельность вмешиваться нельзя. 

 

Мы можем работать в правовом поле. к примеру ДБН для ресторанов (см. выше) 

в данном ресторане соблюсти ДБН для открытия архи сложно

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

ресторана? 

я бы тоже хотела это знать. 

но есть собственники, а в хоз деятельность вмешиваться нельзя. 

 

Мы можем работать в правовом поле. к примеру ДБН для ресторанов (см. выше) 

в данном ресторане соблюсти ДБН для открытия архи сложно

 

Коллективная жалоба всех остальных собственников, против размещения ресторана в доме может как то повлиять? Ну не хотим мы его здесь, не придает он инвестпривлекательности нашему жилью и создает ряд существенных проблем( шум, гам, запахи, шатания и вопли посетителей и т.п.) вид из окон на шумящие вентустановки, особенно в летнее время, разве это не аргументы?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

ресторана? 

я бы тоже хотела это знать. 

но есть собственники, а в хоз деятельность вмешиваться нельзя. 

 

Мы можем работать в правовом поле. к примеру ДБН для ресторанов (см. выше) 

в данном ресторане соблюсти ДБН для открытия архи сложно

Вот на это и необходимо опираться..

Но в хоз. деятельность собственников вмешиваться можно и нужно. -Затронуты интересы других совладельцев объекта недвижимости  и безопасность граждан находящихся на объекте.

Давайте попробуем свести все к одному.

Есть некая компания ВВК, которая ,как я понимаю стала собственником некоторых нежилых помещений в ЖИЛОМ доме  . Компания решила открыть ресторан в этом доме и приступила к переоборудованию своих помещений под нужды ресторана.  Так как законно получить разрешение на подобные работы практически не возможно (см. нормы ДБН В.2.2-25:2009. Будинки і споруди ПІДПРИЄМСТВА ХАРЧУВАННЯ (ЗАКЛАДИ РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА)), то выбран обычный путь для подобных действий- начало работ без каких либо разрешительных документов, (с 2012 года никаких разрешений по этому объекту ДАБІ не выдавало). Далее как-то , возможно даже со штрафами , задним числом узаконить проект ресторана до 50 мест., открыться, и далее делать все что угодно. Обратите внимание, ремонт делается пока лишь в одной части.. Вентиляция по дому, тоже временно не ведется. 

       Поэтому на сегодня думаю правильным идти по пути подачи заявления о правонарушении согласно закона "Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності"  http://http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/208/94-вр

В части начала подготовительных и строительных работ без соответствующих уведомлений для Класа Последствий СС2 Категорії Складності Об’єктів Будівництва.

А возможно и класса сложности CC3 (более 300 человек постоянно на объекте) Так как работы затрагивают в целом дом.

Там довольно солидные штрафы. Как на заказчика, проектанта и подрядчика, так и возможно на ЖЭК Ковальскую, выдавшую разрешение вне своей компетенции. 

   Думаю после подачи одного подобного заявления о правонарушении в ДАБІ и копий другим участникам, Ковальской,  и пр., не будет особо желающих у служащих ДАБІ подобное разрешение выдавать. Так как оно будет однозначно не законным.

Прошу всех неравнодушных , а особенно юристов высказать свое мнение .

Изменено пользователем Leo

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Доброго дня всім!

Пані Світлана розробила декілька документів.

З її відома викладаю їх сюди для обговорення.

 

Те, що стосуэться РДА.

РДА робить виділення землі та узгоддження проектів і т.п. через свої рішення.

Цілком можливо, через запит є змога отримати копію цих рішень.

 

Прошу писати свої ідеї.

Адвокат запит КЖС.doc

звернення ло ШевчРДА.docx

Трегубенко бланк Адвокат запит КЖС.doc

Трегубенко бланк Адвокат запит ТОВ.doc

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я конечно не адвокат, может не прав но позвольте замечания. 

Упор везде дедать на два момента.

Самовольные строительные работы на объектах 2-3 категории сложности. И самовольный захват подвального помещения.

1. В Адвокатском запросе ...Выдача дозвола не есть компетенция Ковальской. Но для их дальнейщей ответственности этот запрос действительно будет полезным. 

    Пункт 1 и пункт 3 противоречат друг другу . В 1 пункте мы спрашиваем выдавались ли разрешения а в 3-м уже как бы знаем что от них есть згода.. Может объеденить эти пункты ?

2. Звернення до Шевч. РДА. П Может стоит упоминуть об ответе ДАБІ (было в вайбере) что в их реестре отсутствуют документы на выполнение работ. Пункт 4 дополнить словами об ответственности за нарушение закона.

3. Запити ВериВел обїеденить и ограничить лишь пунктами. Наличием разрешительных документов на проведение пемонтгых работ.  А именно копии и регистрационные номера в реестре ДАБІ. И запросом по праву собственности на подвальное помещение. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Может есть смысл ограничиться одним Заявлением о правонурушении "Самовольные строительные работы на объектах 2-3 категории сложности." согласно закона "Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності"

И отправить его в разные инстанции ? В том числе копии Ковальской и ВериВел ?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

по поводу звпита на вв, возможно еще надо запросить проектн\разрешит докцию на изменение фасадов (внутр двор и вход возле пчелки), а также нарушение внутр несущих стен в подвале

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Пример заявления для обследование дома экспертом.

Заявление на обследование дома экспертом.doc

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Пожалуйста, войдите, чтобы комментировать

Вы сможете оставить комментарий после входа в



Войти

×