Перейти к содержанию

Рекомендуемые сообщения

Майже 3 тижні біля 2-го парадного на одному місці стоїть audi на литовських номерах JFH459. Консьєрж не в курсі чия машина.

post-223-0-80031400-1501252336_thumb.jpg

post-223-0-85389000-1501252351_thumb.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Поговорив з охороною. Охоронець постійно плутався - казав, що знає власника, але з якого під'їзду він сказати не може, бо його немає в їхній базі власників машин. 100% щось приховує. Пообіцяв завтра вранці поговорити з начальником ЖЕД щоб та подивилась по "своїй" базі.

Бачу два варіанти: 1.Машину викрали і поставили відстоюватись, а охорона не бачила коли та заїхала і боїться це визнати. 2. Більш реальний - хтось заплатив гроші охороні і поставив машину. Якщо 2-й варіант підтвердиться, то машина, скоріш за все, завтра з'їде.

В багажнику машини документи на фірму, яка зареєстрована в Одесі.

Якщо завтра до вечора машина не зникне - викличу поліцію.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Поговорив з охороною. Охоронець постійно плутався - казав, що знає власника, але з якого під'їзду він сказати не може, бо його немає в їхній базі власників машин. 100% щось приховує. Пообіцяв завтра вранці поговорити з начальником ЖЕД щоб та подивилась по "своїй" базі.

Бачу два варіанти: 1.Машину викрали і поставили відстоюватись, а охорона не бачила коли та заїхала і боїться це визнати. 2. Більш реальний - хтось заплатив гроші охороні і поставив машину. Якщо 2-й варіант підтвердиться, то машина, скоріш за все, завтра з'їде.

В багажнику машини документи на фірму, яка зареєстрована в Одесі.

Якщо завтра до вечора машина не зникне - викличу поліцію.

 

для того заїхати до нам у двір - великого ума не треба. 

взяв і заїхав. 

ніхто нічого не питає. 

на питання куди, як що а вдруг!!! задасть охоронець з якогось перепугу  - варіантів відповіді багато. 

 

тож можна і постояти не тільки два тижні, а й два роки. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

хорошая ауди, стоит без сигнализации,можно и калёсики с неё снять, думаю ни кто не будет против. тогда и Хазяин быстро нйдётся

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Это авто (JFH 459) принадлежит мне. Также как и Lexus GS (АА 5789 РО) и Daewoo Matiz моей супруги (АА 7012 МН). Я живу в этом комплексе в подъезде №6. Спрашивать лучше у охраны на КП, чем у консьержа, наверное.
В чем суть вопроса по машине?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

3 машины - не многовато, как для семьи? Возможно стоит найти для машины еще парковку? Уточню я не против машин - пусть хоть 50, но если возле дома то в идеале 1, ну максимум 2. Их и так много как для открытых парковок.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Пожалуйста, войдите, чтобы комментировать

Вы сможете оставить комментарий после входа в



Войти

×